23.11.2017,19:24
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Çok yakında yazılarıyla sizlerle...
892017-f.atlas-173215.jpg
FATİH ATLAS
Sporun gündeminin konuşulmayan penceresini artık Fatih Atlas'n kaleminden okuyabileceksiniz.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu Fatih Atlas, Türkiye’de ilk kez yayınlanan 2008-2009 ve 2009 – 2010 Türk futbol Yıllıkları (Almanak)'nın da yazarı. Genç yaşlarda İstanbul bölgesi faal futbol hakemliği yaptan Atlas, yıllarca amatör olarak da futbol oynadı. Süper Lig başta olmak üzere alt liglere de özel ilgisiyle dikkat çeken yazarımız, futbol tarihi ve istatistikleriyle artık www.reelpiyasalar.com adresinde farklı bir bakış açısını okurlarıyla paylaşacak. 


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay