23.10.2017,12:28
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Paşabahçe Mağazaları; 7 / 24 alışveriş imkanı sunuyor
Paşabahçe Mağazaları, ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ bölümlerinde satışa sunduğu binlerce ürün alternatifiyle yeni yıla girerken sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin hediye arayışına son veriyor. 
 
Yılbaşı konseptinde ağırlıklı olarak bakır ve pastel tonlardaki ürünlere ağırlık veren Paşabahçe Mağazaları, trendleri takip eden modern seçeneklerle evlerin havasını değiştiriyor.
 
Paşabahçe Mağazaları’nda, aldığı hediyeyle sevdiklerine unutulmaz bir an yaşatmak isteyenler için vazolardan şık objelere, bardaklardan fincan takımlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. 
 
Paşabahçe Mağazaları, yeni kolonyası “2017”yi de müşterilerinin beğenisine sundu.  
 
Amber ve misk kokularından oluşan “2017” kolonya, hem  hoş kokusu hem de şık ambalajıyla bu özel güne yakışan en özel hediye seçenekleri arasında yer alıyor. 
 
Paşabahçe Mağazaları, alışveriş yapmaya vakit bulamayan ve yılbaşı için hediye almak isteyenlere www.pasabahcemagazalari.com adresinden haftanın 7 günü 24 saat alışveriş yapma imkanı sunuyor.
 
Online mağazadan Paşabahçe Mağazaları’nın ürünlerini inceleyebilir ve yılbaşı alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.
 
Paşabahçe Mağazaları Hakkında;
 
Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 
‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye’de 12 ilde 47 lokasyonda ve İtalya’nın Milano kentinde olmak üzere toplam 48 mağaza ile hizmet vermektedir.  
 
www.pasabahcemagazalari.comYORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dünya bambaşka bir noktaya gidiyor ve bu dönüşüm, aynı zamanda kabullenilmiş gerçekleri de farklılaştırıyor. Özellikle siber güvenlik meselesi artık, yepyeni bir bakış açısının da yansıması olarak ortaya çıkıyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bolca tahmin, öngörü ve iddiadan sonra nihayet ligin dörtte birini geride bıraktık.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Brüksel'de Avrupa Birliği mahallesi Schuman'dan merhaba.
Ülkemizdeki barajlı santralların yatırım ekonomisi açısından bir felâket olduğunu biliyor muydunuz?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay