21.01.2018,01:52
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Şirketlerin kurumsal Check-Up ihtiyacı
2812017-16295998_10154958995871624_1862268980_n-035350.jpg
YÖNETSEL VE FİNANSAL SERVİSLER
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay

Yönetim Danışmanlığı alanında "Şirket İhtiyaç Analizi" konusunda Türkiye'de ilk metodolojik çalışma artık hizmetinizde...

CRATonE Danışmanlık, temel yönetim ve kurumsal gelişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler ortaya koyan geniş bir danışmanlık hizmet yelpazesi ve uluslararası deneyimi ile "Şirket Kılavuzu"nu geliştirmiştir.

Şirket kılavuzu nedir?

Şirket Kılavuzu, olası kurumsal yönetim problemlerinin çözümüne yönelik bir yol haritası oluşturmak ve şirketin büyümesine, potansiyelini artırmasına, yeni pazarlara açılmasına pozitif katkılarda bulunan bir kurumsal ihtiyacı belirleme testidir.

 

Şirket kılavuzu bir pusuladır!

İşletmelerin hedeflerine ulaşmaları doğrultusunda ihtiyaç duydukları araçları ve bunları nasıl kullanacaklarını işaret eden özel bir veri oluşturur ve gizlilik ilkesi prensibi ile sadece kullanıcıları ile paylaşır.

 

CRATonE Danışmanlık, oluşan veriler doğrultusunda, yönetimsel bilgi ve tecrübeleri ile şirketlerin kurumsal gelişim ihtiyaçlarını tespit ederek, olası risk ve fırsatlarını keşfetmelerine yardımcı olur.

 

Hedeflere yönelik yol alabilmenin gücü

Bu çalışmanın amacı, Şirketlerin “Kurumsal Gelişim İlkesi“ ekseninde Yönetsel Durumunu iyileştirecek gereklilik ve şartların ortaya konulması, ihtiyaçlarının analiz edilmesi ve bu doğrultuda “yol haritası”nın yanında “aksiyon”ların belirlenmesidir. Bu kapsamda  raporları hazırlanan şirketlerin sürdürülebilirlik ve büyüme hedefli “olası işbirlikleri” ile “iş ortaklıklarının” kurulabilmesi alanlarında aydınlatıcı bir çalışma hedeflenmektedir.

 

Ülkemiz ve ekonomimiz açısından katma değer yaratıcağına inandığımız ŞİRKET  KILAVUZU, şirketler için ihtiyaç bazlı kurumsal gelişim kapılarını açacaktır.

 

BAŞARIYA İNANIN, DAHA FAZLASINA HAZIR OLUN

Şirketlerin yönetimsel ihtiyaçlarını karşılamakta metodik ve bilimsel bir bakış açısı kullanarak Türkiye'de fark yaratan danışmanlık şirketiyiz!

 

Ek bilgi: Cratone Danışmanlık – www.cratone.com , kurucularının bilgisi ve deneyimine dayanarak 2011 tarihinden beri birçok uluslararası ve yerel şirkete stratejik yönetim hizmetleri sunmaktadır. Şirket Kılavuzu hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.sirketkilavuzu.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?