17.12.2017,18:36
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
TomTom ve PitneyBowes; akıllı konum servisleri için işbirliği yapacak
TomTom ve PitneyBowes, büyüyen konuma dayalı bilgi ve veri çözümleri pazarına hizmet etmek için ortaklıklarını genişletiyor. 
 
TomTom (TOM2) ve ticaret çözümleri, posta, konum bilgisi ve müşteri yönetimi çözümleri devi PitneyBowesile ortaklıklarını büyüttüklerini açıkladı.
 
TomTom'un küresel konum içeriği PitneyBowes'a, dünya genelinde kurumsal düzeyde yer istihbarat çözümlerinin tercih edilen tek kaynak sağlayıcısı konumunu güçlendirmek için yardımcı oluyor.
 
Bu duyuru, TomTom ve PitneyBowes arasında uzun zamandır devam eden ortaklığı güçlendiriyor.
 
Her iki şirketin de Kurumsal CBS (Coğrafi Bilgi Sistemi) piyasasına hizmet etme konusundaki kararlılığını gösteriyor.
 
PitneyBowes Yazılım Çözümleri Başkanı Bob Guidotti konuyla ilgili şunları söyledi:
 
“Konum zekası konusunda çok güçlü bir mesajdan güç alıyoruz: ‘Başarıya konumlan’. Müşterilerimiz bilinçli iş kararları almalarına, konuma dayalı yeni pazarlama fırsatlarından yararlanmalarına ve daha önce görülmeyen risklerin tanımlanmasına ve yönetilmesine yardımcı olmak için yazılım çözümlerimize ve verilerimize güvenmektedirler.’’
 
PitneyBowes'un yazılım çözümlerinin içerikli Akıllı Konum Seti, TomTom'un uluslararası harita içeriği ve konuma dayalı çeşitli katmanlarının doğruluğu ve güncelliği ile zenginleştirildi.
 
Tüm endüstrilerdeki işletmeler, bulundukları yerden bağımsız olarak, müşterilerin nerede oldukları ve neyi istediklerini de içeren net bir müşteri görüşü sunmak için verilerden değerli bilgiler elde etmeye çalışıyor.
 
PitneyBowes'un haritalama ve konumlandırma teknolojileri, işletmelerin müşterileri ile daha iyi iletişim kurmalarına, daha doğru promosyonlar oluşturmalarına ve yeni çapraz satış fırsatları bulmalarına yardımcı oluyor.
 
TomTom Lisanslama İş Birimi Genel Müdürü Anders Truelsen konuyla ilgili şunları söyledi:
 
“PitneyBowes tarafından seçilmek, kurumsal düzeyde CBS uygulamalarında kullanılan global haritalar ve konum verileri için TomTom'un endüstri standardı olduğunu teyit ediyor. PitneyBowes ile ortak olmaktan büyük onur duyuyor ve haritacılık servislerimizin ve verilerimizin tam potansiyelini kullanmalarından dolayı onları destekliyoruz: Yol ağları, adres noktaları, posta kodları, idari sınırlar ve bu son anlaşma ile sağlanan TomTom sınıfının en iyisi Trafik servislerinden gelen ek veri odaklı bilgiler buna dahildir.’’
 
TomTom veri doğruluğu, özellikle mobil ağ performansını optimize etmek isteyen telekomünikasyon gibi endüstriler için PitneyBowes'un akıllı konum çözümlerinin performansı için kritik önem taşıyor.
 
Bu genişleyen ortaklıkla TomTom ve PitneyBowes, dünya genelinde CBS ürünlerini ve akıllı konum servislerini yeniden tanımlamak için işbirliği yapacaklar.
 
TomTom Hakkında;
 
TomTom (TOM2) olarak misyonumuz teknolojiyi kolay kullanılır hale getirerek herkesin faydalanmasını sağlamaktır.
Kullanımı kolay navigasyon cihazları üreterek milyonlarca insanın istedikleri yere varmalarına yardım ediyoruz.
Bugün, kompleksi basitleştirerek herkes için teknolojiyi daha erişilebilir hale getirmeye devam ediyoruz.
İşimiz dört müşteri iş biriminden oluşmaktadır:
Tüketici, Otomotiv, Lisanslama ve Telematik. Kullanımı kolay navigasyon cihazları, spor saatleri ve aksiyon kameraları üretiriz.
 
1991 yılında kurulmuş olan Merkezi Amsterdam'da bulunan TomTom 4.600 çalışanı istihdam etmekte ve dünya çapında satış yapmaktadır.
 
https://www.tomtom.com/tr_tr/
 
PitneyBowes Hakkında;
 
PitneyBowes (NYSE: PBI), bağlı ve sınır ötesi ticaret dünyasında milyarlarca işletmeye - fiziksel ve dijital - güç veren global bir teknoloji şirketidir.
Fortune 500'ün yüzde 90'ı dahil olmak üzere dünya genelindeki müşterileri, PitneyBowes'un müşteri bilgi yönetimi, yer istihbaratı, müşteri bağlılığı, nakliye, posta gönderme ve globale-ticaret alanlarındaki ürün, çözüm ve hizmetlerini kullanıyor.
Yenilikçi PitneyBowes Ticaret Bulutu ile müşteriler, ticareti yönlendirmek için geniş PitneyBowes çözümleri, analitiği ve API'lara erişebilir. 
 
http://www.pitneybowes.com/usYORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Herkes istihdam meselesine takılmış durumda. Hatta şu an TOBB üyelerinden artı 2 istihdam istendi.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Son birkaç yıldır ülkemizde yaşanan yüksek kur artışları, işletmelerimizi oldukça zorlamakta, maliyet, fiyatlama ve kâr döngüsünü yakalamak her geçen gün daha da güç hale gelmektedir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
Barajlarımızın faydalı hacimlerinin yüzde 90’nı asla görev yapmaz, yapamaz. Yani ihtiyacın on misli baraj yapılmıştır’ demişim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?