18.10.2017,01:16
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Alaçatı Muhallebicisi, yatırımcıları için dolar kurunu sabitledi
Son zamanlarda ekonomik kriz ve beraberinde getirdiği dövizdeki dalgalanmalar sonucunda var olan yatırımcılarını korumak ve yeni yatırımcılara destek olmak amacıyla döviz kurunu sabitleyen Alaçatı Muhallebicisi 2017 yılında büyümeye odaklı bir strateji izleyecek.
 
Kurulduğu günden bugüne yatırımcılarının her zaman yanında olan Alaçatı Muhallebicisi, kendisine güvenen yatırımcılarını korumak ve yeni yatırımcıları kazanmak amacıyla henüz öngörülemeyen dolardaki dalgalanmalara karşı döviz kurunu 2.8 TL olarak sabitleyerek yatırımcılarına TL bazında ödeme seçeneği sunuyor.
 
Alaçatı Muhallebicisi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Sarı; amaçlarının ekonomide yaşanan belirsizliğe karşı önlem almak olduğunu açıklayarak, yatırımcılarımızın sadece iyi günde değil, koşullar ne olursa olsun her zaman onların yanında olduklarını göstermek olduğunu belirtti.  
 
Son zamanlarda ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı süreçlerden bir yatırımcı olarak güçlü çıkmayı hedeflediklerini söyleyen Bülent Sarı, 2017 yılında da Türkiye’nin birçok şehrinde Ege’nin kendine özgü atmosferini yaşatmak ve lezzetlerini yeni kitlelerle buluşturmak amacıyla büyüme hedeflerinin 47 şubeden 100 şubeye ulaşmak olduğunu söyledi.
Yeni yatırımcılar için lezzeti ve misafir memnuniyetini amaç olarak benimseyen, kazancı bir sonuç olarak gören Alaçatı Muhallebicisi, Franchise sahibi olmak isteyen yatırımcılara eğitim, dekorasyon, açılış, reklam ve ürün temini konularında destek sağlıyor.
 
Alaçatı Muhallebicisi yatırımcılarda aradığı koşulsa mağazanın Avm’lerde ya da ana Cadde konumunda en az 150m2 büyüklüğünde olması.
 
2017 yılında Franchise başvurularının değerlendirileceği öncelikli lokasyonlar için Alaçatı Muhallebicisi web sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 
 
http://www.alacatimuhallebicisi.com/YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonominin patronaji tamamen dağıldı. İroni yaparak durum mu anlatmaya çalışıyor, yoksa gerçeklerle başa çıkamayınca geleneğe uyup hayâller diyarında mı gezmeye karar verdi; açıkçası bundan emin değilim.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bu yazımızda günümüz endüstriyel süper lig futbolundan uzaklaşıp şu anda sorunlarla boğuşan, Türkiye’nin batıya açılan kapısı Trakya’nın futbol gündeminden bahsedeceğim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Avrupa'daki Türkiye itibarının kötüye gitmesinde Türkiye'deki iktidarın politikaları temel rol oynuyor.
Ülkemizde yapılan barajların ölü hacimleri, faydalı hacimlerinden fazladır.
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay