20.02.2018,04:46
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Sosyal medyaya bakarsak, kimse işini yapamaz'
TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un teknik direktörü Giray Bulak, istifa ettiğini açıkladı.
Bulak, düzenlediği basın toplantısında, Adana Demirspor'a gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Bugün burada olmamızın sebebi Adana Demirspor camiasından ayrılmamdır. Bize çalışma imkanı veren başkanımıza, yönetim kurulumuza ve şehrimize teşekkür ediyoruz.
 
Son derece severek isteyerek duygu yüklü çalışma içerisinde olduk. Türkiye'nin önemli bir şehrinde, Türkiye'nin önemli bir takımında çalışma imkanı bulduk.
 
Futbol sonuç odaklı bir şey, bazen istediğimiz gibi işler gitmeyebiliyor. Belki fiziki olarak burada ayrılmış olabilirim ama ben Demirspor camiasından hiçbir zaman ayrılmam.
 
Büyük Demirspor camiasına tekrar teşekkür ediyorum aynı zamanda taraftarımıza da bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.
 
İnşallah bundan sonra istediğimiz hedefleri yakalarız. Hakkınızı helal edin" diye konuştu.
 
Bir basın mensubunun ayrılık kararında sosyal medyadaki eleştirilerin etkisinin olup olmadığını sorması üzerine Giray Bulak, "Sosyal medyayı hiç takip etmiyorum. Basın toplantılarından sonra bile gazeteyi elime alıp ne konuştum diye bakmıyorum.
 
Geçen basın toplantısından sonra sözlerim yine çarptırıldı, yanlış anlaşıldı ben bunlara üzülüyorum.
 
Sosyal medyaya bakarsak kimse işini yapamaz. Öyle bir durumdayız ki; doktorda olsak öğretmen de olsak siyasetçi de olsak sosyal medyada eleştiriliyor.
 
İki büyük takım oynadı onun sonucunda biz yenildik onlar kazandı. Barselona'nın hocasına da sorsanız oda oyuncu ister ben oyuncu konusunda çok takılmıyorum.
 
Çok dürüst konuşuyorum burada Adana'da çok severek çalıştım. Ayrılıklar tabi ki çok isteyerek olmaz, şartları zorlarsınız ama olmazsa sonuç kaçınılmaz olur.
 
Akşam düşündük tekrar maçı izledik. Başkandan görüşme talebimiz oldu o da sağ olsun kırmadı bizi, oturduk konuştuk ayrılma kararımızı ilettik oda saygıyla karşıladı. Hepiniz Allah'a emanet olun" cevabını verdi.
 
Bulak'ın istifa açıklamasının ardından konuşan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Gökoğlu, Teknik Direktör Giray Bulak ile Haziran ayında anlaşma yaptıklarını hatırlatarak, "Bir telefonla hiçbir maddi yönden konuşma geçmeden Adana'ya geldi. Tabi ki 4,5 aylık süreçte ben de adam gibi adam tanıdım.
 
Şahsından şu güne kadar hiçbir endişemiz olmadı, üzücü bir ayrılık oldu bizim için. Giray hocamızın artık bir yuvası var.
 
Bundan sonra da biz görüşeceğiz. Hiçbir futbolcu yoktu bir takım oluşturmaya çalıştı, bence bunu da gayet iyi yaptı.
 
Ama sonuçta bu futbol, bazen hiç beklenmedik şeyler oluyor, sonuç odaklı bir oyun. Hocayla görüştük ortak ayrılık kararı aldık.
 
Bugüne kadar her şey için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
 
Gökoğlu, takımı önümüzdeki Ümraniyespor maçına Gürcan Aday'ın hazırlayacağını, teknik direktör arayışlarının bugünden itibaren başladığını kaydetti.

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye ekonomisinde kritik sektör tanımı yapmam gerekirse bugünkü koşullarda birinci sıraya tarımı, ikinci sıraya turizmi, üçüncü sıraya da yazılımı koyarım.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?