24.10.2017,12:14
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
great ekibi, hünerlerini bu defa parkede gösterecek
great Ajans, ülkemizin ev sahipliğinde 31 Ağustos – 17 Eylül tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek ve Avrupa’nın en iyi 24 erkek milli takımını bir araya getirecek EuroBasket 2017 finalleri için Türkiye Basketbol Federasyonu’na hizmet verecek.
 
Tamamı basketbol oynayan, izleyen ve her alanda takip eden tutkulu bir kreatif ekipten oluşan great, basketbolun dünyadaki en prestijli etkinliklerinden birisi olan EuroBasket 2017 öncesinde ve organizasyon sırasında gerçekleştirilecek projelere tasarım, yaratıcı fikir ve operasyon tarafında destek olacak. 
 
“Burada harika şeyler olur” sloganıyla 2011 yılında kurulan great Ajans, müşterileri arasına Türkiye Basketbol Federasyonu’nu ekledi.
 
“Ülkemizin takım sporlarında en başarılı olduğu dallardan birisi olan basketbola, ekip olarak büyük ilgi duyuyoruz” diyen great Ajans başkanı Mehmet Onur Güzel, EuroBasket 2017 gibi prestijli bir etkinlik çerçevesinde Türkiye Basketbol Federasyonu’na hizmet verecek olmaktan ekip olarak büyük bir mutluluk ve onur duyduklarını vurguladı.
 
Başarılı kreatif çalışmalar ve projeler gerçekleştirmeye odaklandıklarını ifade eden Güzel, “great olarak tüm Türkiye ile birlikte 12 Dev Adam’a güveniyoruz ve Milli Takımımıza tribünde de sonuna kadar destek olacağız” dedi. 
 
Müşteri portföyüne son olarak Türkiye Basketbol Federasyonu’nu ekleyen great’in referansları arasında; Ağaoğlu Şirketler GubuADM-GDZ Elektrik DağıtımCanonDanoneDenizbankGoodyear, Hoover, HyundaiLC WaikikiLenovoMDSapMercedes-BenzNutriciaPera PalaceRixos Otelleri, Unifree gibi küresel ve yerel markalar yer alıyor. 
 
Geleneksel pazarlama ve reklam pratiklerinin yanında dijitaldeki ağırlığını artırarak yoluna devam eden great hakkında detaylı bilgi ve iletişim için www.great.agency adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’nin en önemli sorunların biri hukuktaki aşınma. Bunda yapılan yanlışların çok büyük bir payı olsa da, demokrasiye inanan, normal vatandaşlar açısından başka da bir kapı yok.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bolca tahmin, öngörü ve iddiadan sonra nihayet ligin dörtte birini geride bıraktık.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Brüksel'de Avrupa Birliği mahallesi Schuman'dan merhaba.
İşlenen bu mühendislik ve yatırım ekonomisi sefaletlerinin sonuçlarının ne olduğunu biliyor muydunuz?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay