24.08.2017,00:09
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
great ekibi, hünerlerini bu defa parkede gösterecek
great Ajans, ülkemizin ev sahipliğinde 31 Ağustos – 17 Eylül tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek ve Avrupa’nın en iyi 24 erkek milli takımını bir araya getirecek EuroBasket 2017 finalleri için Türkiye Basketbol Federasyonu’na hizmet verecek.
 
Tamamı basketbol oynayan, izleyen ve her alanda takip eden tutkulu bir kreatif ekipten oluşan great, basketbolun dünyadaki en prestijli etkinliklerinden birisi olan EuroBasket 2017 öncesinde ve organizasyon sırasında gerçekleştirilecek projelere tasarım, yaratıcı fikir ve operasyon tarafında destek olacak. 
 
“Burada harika şeyler olur” sloganıyla 2011 yılında kurulan great Ajans, müşterileri arasına Türkiye Basketbol Federasyonu’nu ekledi.
 
“Ülkemizin takım sporlarında en başarılı olduğu dallardan birisi olan basketbola, ekip olarak büyük ilgi duyuyoruz” diyen great Ajans başkanı Mehmet Onur Güzel, EuroBasket 2017 gibi prestijli bir etkinlik çerçevesinde Türkiye Basketbol Federasyonu’na hizmet verecek olmaktan ekip olarak büyük bir mutluluk ve onur duyduklarını vurguladı.
 
Başarılı kreatif çalışmalar ve projeler gerçekleştirmeye odaklandıklarını ifade eden Güzel, “great olarak tüm Türkiye ile birlikte 12 Dev Adam’a güveniyoruz ve Milli Takımımıza tribünde de sonuna kadar destek olacağız” dedi. 
 
Müşteri portföyüne son olarak Türkiye Basketbol Federasyonu’nu ekleyen great’in referansları arasında; Ağaoğlu Şirketler GubuADM-GDZ Elektrik DağıtımCanonDanoneDenizbankGoodyear, Hoover, HyundaiLC WaikikiLenovoMDSapMercedes-BenzNutriciaPera PalaceRixos Otelleri, Unifree gibi küresel ve yerel markalar yer alıyor. 
 
Geleneksel pazarlama ve reklam pratiklerinin yanında dijitaldeki ağırlığını artırarak yoluna devam eden great hakkında detaylı bilgi ve iletişim için www.great.agency adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
FED Başkanı Yellen ve AMB (ECB) Başkanı Draghi ABD’de Jackson Hole toplantısında biraraya geliyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Dünya Sinema Tarihi’nin en önemli yapıtlarından olan bu film 1962 yılında Ken Kesey tarafından yazılan bir romandan 1975’te beyazperdeye aktarıldı.
Türkiye’de demokrasinin askıya alındığı dönemlerde, milli irade ve Türkiye Büyük Millet Meclisi yok sayılarak kararlar alınıyor.
Yazının başlığını Prof. Hüseyin Atay’ın “İslam’da İşçi- İşveren İlişkileri” adlı kitabından aldım. Bu cümle beni çok etkiledi;
Bu ülkenin borçları neden devamlı artıyor? Çoruh Enerji Planı bize ne hediye (!) ediyor?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Modern toplumlar, örgütlü toplumlardır ve her örgütün yönetilmesi gerekir.
Yaşanmakta olan kriz ne sadece Almanya seçimlerine dairdir ne de yeni başlamıştır.
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay