20.01.2018,10:04
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
great ekibi, hünerlerini bu defa parkede gösterecek
great Ajans, ülkemizin ev sahipliğinde 31 Ağustos – 17 Eylül tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek ve Avrupa’nın en iyi 24 erkek milli takımını bir araya getirecek EuroBasket 2017 finalleri için Türkiye Basketbol Federasyonu’na hizmet verecek.
 
Tamamı basketbol oynayan, izleyen ve her alanda takip eden tutkulu bir kreatif ekipten oluşan great, basketbolun dünyadaki en prestijli etkinliklerinden birisi olan EuroBasket 2017 öncesinde ve organizasyon sırasında gerçekleştirilecek projelere tasarım, yaratıcı fikir ve operasyon tarafında destek olacak. 
 
“Burada harika şeyler olur” sloganıyla 2011 yılında kurulan great Ajans, müşterileri arasına Türkiye Basketbol Federasyonu’nu ekledi.
 
“Ülkemizin takım sporlarında en başarılı olduğu dallardan birisi olan basketbola, ekip olarak büyük ilgi duyuyoruz” diyen great Ajans başkanı Mehmet Onur Güzel, EuroBasket 2017 gibi prestijli bir etkinlik çerçevesinde Türkiye Basketbol Federasyonu’na hizmet verecek olmaktan ekip olarak büyük bir mutluluk ve onur duyduklarını vurguladı.
 
Başarılı kreatif çalışmalar ve projeler gerçekleştirmeye odaklandıklarını ifade eden Güzel, “great olarak tüm Türkiye ile birlikte 12 Dev Adam’a güveniyoruz ve Milli Takımımıza tribünde de sonuna kadar destek olacağız” dedi. 
 
Müşteri portföyüne son olarak Türkiye Basketbol Federasyonu’nu ekleyen great’in referansları arasında; Ağaoğlu Şirketler GubuADM-GDZ Elektrik DağıtımCanonDanoneDenizbankGoodyear, Hoover, HyundaiLC WaikikiLenovoMDSapMercedes-BenzNutriciaPera PalaceRixos Otelleri, Unifree gibi küresel ve yerel markalar yer alıyor. 
 
Geleneksel pazarlama ve reklam pratiklerinin yanında dijitaldeki ağırlığını artırarak yoluna devam eden great hakkında detaylı bilgi ve iletişim için www.great.agency adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?