22.02.2018,23:41
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
GREEN Chemicals’tan sanayinin devlerine eğitim
Türkiye’nin önde gelen kimyevi ürün üreticilerinden olan GREEN Chemicals A.Ş., ülkemizin lider sanayi şirketlerine; hem ürün hem de teknik eğitim desteği sağlamaya devam ediyor.
Tüpraş, Borusan, Zorlu Enerji ve Kaptan Demir Çelik gibi sektörünün devlerine sunduğu ürünlerini; teknik detayları hakkında da detaylı bilgi veren firma, satış sonrası eğitime verdiği önemle de dikkat çekiyor.  
 
Hedef, Enerjiden Ağır Sanayiye Her Noktada Doğru Ürün Kullanımı
 
Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarına sunduğu satış sonrası eğitim hizmetlerinin yanı sıra ürettiği yeni kimyevi ürünlerle farklı sektörlere katkı yapan GREEN Chemicals A.Ş., ürünlerinin doğru kullanımı için teknik eğitimlere de büyük önem veriyor.
 
Türkiye’nin önde gelen lokomotif şirketlerinin tercih ettiği bir marka olduklarını söyleyen
GREEN Chemicals Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Ay, her zaman daha iyisini yapmaya çalıştıklarını, bunun sadece üretim ayağında değil, sonrasında da önemli olduğunu vurgulayarak, satış sonrası eğitimlerine 2018’de daha çok ağırlık vermeye devam edeceklerini söyledi.
 
Türkiye’nin En Büyüklerini Eğitiyor
 
Ürünlerin doğru kullanılması ve üretimde verimi arttırmak için yapılması gerekenleri ayrıntılı biçimde aktaran bir ekip oluşturan GREEN Chemicals, 2017’nin sonunda satış sonrası eğitim faaliyetlerine hız verdi.
Eğitimlerde Su Şartlandırma için “Genel Su Parametreleri ve Şartlandırma Programları” konusunu işleyen marka, ilk eğitimlerini; Zorlu Enerji’nin Trakya’daki tesislerinde, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşu Tüpraş’a Gebze’deki GREEN Chemicals merkezinde, Kaptan Demir Çelik A.Ş.’ye ise; Tekirdağ’daki üretim tesislerinde verdi.
Borusan firması için de GREEN Chemicals’ın kendi tesisinde verdiği Metal Yüzey İşlem ve Yağlar konusunda teknik eğitim ve bilgilendirmeler yapıldı. 
 
Firma Hakkında;
 
GREEN Chemicals A.Ş, Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulmuş, 23 yıldır deneyimli idari ve teknik kadrosu, araştırma ve geliştirme ekibiyle, Gebze’de 12 bin metrekare alana kurulu son teknoloji üretim tesislerinde, kimyevi ürün geliştirip, üretiyor.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomide yaşadığımız sorunlar açık.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?