18.03.2018,06:44
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Vefatının 30.yılında Yılmaz Kaini Retrospektif Sergisi;2-20 Aralık
1987 yılında kaybettiğimiz fotoğraf sanatçısı, eğitmeni Yılmaz Kaini...
2-20 Aralık 2017 tarihleri arasında Rıza Aydan Turak arşivinde bulunan kendi özgün baskıları ve kişisel belgeleriyle 02 Aralık Cumartesi saat 17:00'da İFSAK Galeri'de açılacak ''Vefatının 30.yılında Yılmaz Kaini Retrospektif Sergisi'' ile anılıyor.
 
26 Aralık günü de İFSAK'ta saat 19.00'da yapılacak söyleşide öğrencileri, tanıdıkları, arkadaşları Yılmaz Kaini'yi ve onunla ilgili hatıralarını paylaşacaklar.
 
Tarih: 02 Aralık 2017, Cumartesi, 17:00
 
İFSAK Galeri

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’de verileri medya yoluyla öğrenenler yandı.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?