23.11.2017,19:34
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
20 Ekim’de vizyona girecek “İlk Öpücük” filminin oyuncuları ilk kez Ankaralı seyirciyle buluştu
ANKAmall Cinemaximum’da filmi birlikte izledikten sonra bir söyleşi gerçekleştirdi.
Murat Onbul’un yönetmenliğini yaptığı romantik komedi “İlk Öpücük” filminin başrol oyuncularından Murat Yıldırım, eşi İmane Elbani ve Hayrettin Karaoğuz vizyona girmeden önce ilk kez ANKAmall’da sinemaseverlerle bir araya geldi.
 
Cinemaximum’da yapılan özel gösterimde filmi hayranlarıyla birlikte izleyen ekip, bitiminde bir söyleşi yaparak ilk izlenimleri aldı; seyircinin sorularını cevapladı.
 
Duygu fırtınası estirdi
 
Zaman zaman hüzün, zaman zaman da kahkahanın hakim olduğu salonda duygu fırtınası esti.
 
Filmin bitiminde izleyenlerle sohbet eden Murat Yıldırım soruları yanıtladı.
 
Filmdeki duygu geçişlerinin çok başarılı olduğunu söyleyerek Yıldırım’ın neler hissettiğini soran izleyicisine Başarlı oyuncu şu cevabı verdi:
 
“İstanbul’daki galadan sonra ilk kez burada seyirciyle buluşuyoruz, mutluyuz. Senaryo geldiğinde çok sevdim ve hemen kabul ettim. En güzel yeri fikri… Biz senaryoya çok inandık; çok gerçekçi ve yaşayarak oynadık.
 
Özge’nin ilk filmiydi ama çok iyi bir oyunculuk çıkardı. Buraya gelirken eğlenmek için geldiniz, samimiyetle, önyargısız…
 
Bize de böyle sinema seyircisi, hatta böyle insanlar lazım…”
 
Yıldız oyuncular bir arada
 
Yıldız oyuncuları bir araya getiren filmde Murat Yıldırım, Özge Gürel, Hayrettin, Beyti Engin, Sadi Celil Cengiz, Gamze Karaduman ve Cezmi Baskın, Erol Aksoy, Birsen Dürülü, Hakan Akın gibi popüler isimler de yer alıyor.
 
Filmin senaryosu “İşler Güçler” ve “Kardeş Payı” gibi fenomen dizilerde imzası olan Çağlar Yurt tarafından kaleme alınmış.
 
Filmde, geçirdiği kaza sonucunda hiçbir şeyi hafızasında tutamayan Bahar’ın (Özge Gürel), kasabanın hızlı çapkınlarından Hakan (Murat Yıldırım) ile tanıştıktan sonra gerçek aşk ile şekillenen hayatı anlatılıyor.
 
Kaza sonrasında her yeni güne iki yıl öncesinden başlayan Bahar, babası ve ağabeyi tarafından kendisinin mutluluğu için yaratılan sahte dünyada hep aynı 24 saatlik zaman dilimini yaşıyor,
 
Bahar’ı görür görmez ona tutkuyla bağlanan Hakan ise; her gün onu yeniden kendisine aşık etmek zorunda kalıyor.
 
VIDEO İÇİN TIKLAYIN
16 Eylül 2017
https://www.youtube.com/watch?v=4gny7kMY3RY

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay