20.02.2018,05:02
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Adana'yı kitaplarla donatıyoruz
Değerli Eğitim Gönüllüleri,..
Çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla Global Giving ile düzenlediğimiz Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi Kütüphane Projemiz başarıyla sonuçlandı ve çocuklarımız yenilenen kütüphanelerinde kitaplarla buluştu.
 
Şimdi sıra Adana'da
 
Dünyadaki en büyük bağış toplama platformu olan Global Giving ile gerçekleştireceğimiz 2. Projemizde TEGV Adana Süleyman Özgentürk Öğrenim Birimi’nde çocuk dostu etkinlik ortamları yaratmayı hedefliyoruz.
 
Sesimizi tüm dünyadan bağışçılarımıza ulaştırabildiğimiz Global Giving online platformu ile siz de yapacağınız bağışlarla bu iyiliğin bir parçası olabilir ve projemizi çevrenizdeki herkese duyurarak bizi destekleyebilirsiniz.
 
Tarihi binamızda meydana gelen yıpranmalar için detaylı bir iyileştirme gerçekleştirerek, çocuklara rengarenk alanlar yaratacağız.
 
Yıllık 1400 çocuk kapasiteli binamızı yenilememiz için $14.000’a ihtiyacımız var.
 
Bağışlarınız sayesinde, zemin ve duvar iyileştirme uygulamaları gerçekleşecek; aydınlatma sistemleri, elektronik ekipmanlar, yenilenecek; dolap, raf, mobilya ve oturma üniteleri alınacaktır. 
 
Bireysel ve genel bağışlarınız için: https://tegv.org/bagis-ve-urunler/kredi-karti-ile-bagis/

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye ekonomisinde kritik sektör tanımı yapmam gerekirse bugünkü koşullarda birinci sıraya tarımı, ikinci sıraya turizmi, üçüncü sıraya da yazılımı koyarım.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?