23.11.2017,19:33
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Adana'yı kitaplarla donatıyoruz
Değerli Eğitim Gönüllüleri,..
Çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla Global Giving ile düzenlediğimiz Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi Kütüphane Projemiz başarıyla sonuçlandı ve çocuklarımız yenilenen kütüphanelerinde kitaplarla buluştu.
 
Şimdi sıra Adana'da
 
Dünyadaki en büyük bağış toplama platformu olan Global Giving ile gerçekleştireceğimiz 2. Projemizde TEGV Adana Süleyman Özgentürk Öğrenim Birimi’nde çocuk dostu etkinlik ortamları yaratmayı hedefliyoruz.
 
Sesimizi tüm dünyadan bağışçılarımıza ulaştırabildiğimiz Global Giving online platformu ile siz de yapacağınız bağışlarla bu iyiliğin bir parçası olabilir ve projemizi çevrenizdeki herkese duyurarak bizi destekleyebilirsiniz.
 
Tarihi binamızda meydana gelen yıpranmalar için detaylı bir iyileştirme gerçekleştirerek, çocuklara rengarenk alanlar yaratacağız.
 
Yıllık 1400 çocuk kapasiteli binamızı yenilememiz için $14.000’a ihtiyacımız var.
 
Bağışlarınız sayesinde, zemin ve duvar iyileştirme uygulamaları gerçekleşecek; aydınlatma sistemleri, elektronik ekipmanlar, yenilenecek; dolap, raf, mobilya ve oturma üniteleri alınacaktır. 
 
Bireysel ve genel bağışlarınız için: https://tegv.org/bagis-ve-urunler/kredi-karti-ile-bagis/

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay