24.08.2017,00:10
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Üç sektör ilk kez bir arada; 20 - 23 Eylül
Türkiye'de gıda, paketleme, ambalaj ve ev dışı tüketim sektörleri 20-23 Eylül tarihleri arasında, ilk defa aynı çatı altında buluşuyor.
CNR Expo Yeşilköy'de organize edilen CNR FOOD İSTANBUL ve CNR AMBALAJ fuarları ile EDT - Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşması sektör için bu güne kadar yapılmış en kapsamlı ticari platform olacak.
 
Toplam 80 bin metrekarelik alanda, 8 salonda düzenlenen bu büyük organizasyon, 84 ülkeden 65 bin ziyaretçiyi sektörle buluşturarak ihracatın gelişmesine önemli katkı sağlayacak.
 
Gıda toptancıları, zincir marketler, kurumsal satın almacılar, işletmeciler, otel ve restoran zincirleri tarafından yoğun ilgi görecek olan organizasyonun ticari hacmi de yüksek olacak.
 
CNR Holding; CNR FOOD İSTANBUL ve CNR AMBALAJ fuarları ile Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşmasının tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini, Dubai ve Londra'daki ofislerinin yanı sıra 24 ülkede bulunan 180 yetkili acente üzerinden yapıyor.
 
CNR FOOD İSTANBUL; Avrasya'nın en büyük gıda fuarı olma amacı ile organize ediliyor.
 
http://cnrfoodistanbul.com

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
FED Başkanı Yellen ve AMB (ECB) Başkanı Draghi ABD’de Jackson Hole toplantısında biraraya geliyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Dünya Sinema Tarihi’nin en önemli yapıtlarından olan bu film 1962 yılında Ken Kesey tarafından yazılan bir romandan 1975’te beyazperdeye aktarıldı.
Türkiye’de demokrasinin askıya alındığı dönemlerde, milli irade ve Türkiye Büyük Millet Meclisi yok sayılarak kararlar alınıyor.
Yazının başlığını Prof. Hüseyin Atay’ın “İslam’da İşçi- İşveren İlişkileri” adlı kitabından aldım. Bu cümle beni çok etkiledi;
Bu ülkenin borçları neden devamlı artıyor? Çoruh Enerji Planı bize ne hediye (!) ediyor?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Modern toplumlar, örgütlü toplumlardır ve her örgütün yönetilmesi gerekir.
Yaşanmakta olan kriz ne sadece Almanya seçimlerine dairdir ne de yeni başlamıştır.
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay