19.01.2018,02:19
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Üç sektör ilk kez bir arada; 20 - 23 Eylül
Türkiye'de gıda, paketleme, ambalaj ve ev dışı tüketim sektörleri 20-23 Eylül tarihleri arasında, ilk defa aynı çatı altında buluşuyor.
CNR Expo Yeşilköy'de organize edilen CNR FOOD İSTANBUL ve CNR AMBALAJ fuarları ile EDT - Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşması sektör için bu güne kadar yapılmış en kapsamlı ticari platform olacak.
 
Toplam 80 bin metrekarelik alanda, 8 salonda düzenlenen bu büyük organizasyon, 84 ülkeden 65 bin ziyaretçiyi sektörle buluşturarak ihracatın gelişmesine önemli katkı sağlayacak.
 
Gıda toptancıları, zincir marketler, kurumsal satın almacılar, işletmeciler, otel ve restoran zincirleri tarafından yoğun ilgi görecek olan organizasyonun ticari hacmi de yüksek olacak.
 
CNR Holding; CNR FOOD İSTANBUL ve CNR AMBALAJ fuarları ile Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşmasının tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini, Dubai ve Londra'daki ofislerinin yanı sıra 24 ülkede bulunan 180 yetkili acente üzerinden yapıyor.
 
CNR FOOD İSTANBUL; Avrasya'nın en büyük gıda fuarı olma amacı ile organize ediliyor.
 
http://cnrfoodistanbul.com

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?