22.02.2018,05:59
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Artık olay bina değil, yaşam alanı üretmek'
Ankara’nın yeni gözde lokasyonu Ovacık’ta inşa edilen Ova Kule,..
86 metre kule, 2,80 metre tavan yüksekliğinin yanı sıra, yerleşiminde bulunan yüzlerce dönümlük yeşil ve sosyal donatı alanı ile Başkent’in en ferah ve fonksiyonel konut projesi olacak.
 
Ova Kule’yi, kendilerine ve kamu kuruluşlarına ait toplamda 453 dönüm alanda bulunan park, eğitim ve sosyal donatı alanları içinde hayata geçirdiklerini belirten İpektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek, tüm projelerinde lokasyon, mimari ve fiyat kıstasını her zaman ön planda tuttuklarını kaydetti.
 
“Gelişi güzel dikilmiş binalar”ın insan psikolojisine olumsuz etkisine dikkati çeken İpek, şöyle devam etti:
 
“Mutlu ve huzurlu bir hayat için iyi kurgulanmış projelerden ev satın almak çok önemli. Artık olay bina değil, yaşam alanı üretmek.
 
Bu yaşam alanı içerisine yeşil alan, spor yapılacak mekanlar, hobilere yönelik donatılar eklemek. Biz de; Ova Kule’yi bu düşünceyle, insanların her köşesinde nefes alacağı bir proje olarak kurguladık.
 
İpektaş olarak, doğru lokasyonlarda konumlandırılmış, yatırım gücü yüksek, doğayla iç içe ve yakın gelecekten esinlenmiş yaşam alanları sunmak bizim çıkış noktamız.
 
Ova Kule de; iç mimarisinden, peyzajına; 453 dönümlük yeşil arazide bulunan sosyal donatı alanlarından, parkına; çocuklara özel alanlarından, geniş otoparkına kadar bahsettiğimiz tüm bu ihtiyaçlara karşılık veriyor.”

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye reel sektör bazında konsantrasyonunu ihracata bağlamış durumda. Elbette bunun önemini yok sayacak değilim.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?