19.01.2018,04:25
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Ametist Park, Geleceğin Ankarası'nın tam orta noktasında'
Başkent iş dünyası, ofis ve iş yeri yatırımını, Geleceğin Ankarası'nın şekilleneceği Beysukent, Çayyolu, Beytepe’ye yapmaya başladı.
Yıllarca daracık sokaklar, otopark sorunu, trafik keşmekeşinden bunalan Ankaralılar, gerek konut, gerekse iş yerlerini daha ferah, sorunsuz ve güvenli lokasyonlara taşıyor.
 
Başkent başta olmak üzere, yurt genelinde büyük inşaat projelerine imza atan ICK Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kuru, inşaat sektörüne emek veren herkesin modern binalar dikmekle kalmayıp aynı zamanda geleceği de planlaması gerektiğini kaydetti.
 
Cemal Kuru, henüz kimse yatırım yapmazken Ankara’nın en güzel noktası Beytepe’de başlattıkları Ametist Konut Projesi’nin ardından, bu bölgede güzel bir semt kurulmasına öncülük ettiklerini belirterek, şunları söyledi:
 
“Şimdi de Geleceğin Ankarası'nın merkez noktası olacak bu lokasyona iş dünyasından gelen talepler doğrultusunda devasa bir iş merkezi inşa ediyoruz.
 
Ametist Konut Projesi’nin yola cephe lokasyonunda hızla ilerleyen Ametist Park projemize, Geleceğin Ankarası'nın tam orta noktasında yer almak isteyenler büyük ilgi gösteriyor.
 
Çünkü en doğru yatırımın, gelecek vaad eden yatırım olduğunu biliyorlar.
 
Bankalardan, marketlere; kafe, restoran zincirlerinden, hukuk, gayrimenkul ofislerine kadar hemen her meslek grubundan talep gelmesi, Ametist yolculuğuna çıkarken ne kadar doğru karar verdiğimizi gösteriyor.”
 
VIDEO İÇİN TIKLAYIN
https://www.youtube.com/embed/PfFu3QEifPA

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?