20.02.2018,04:56
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Royal Group’un ödülleri,İngiltere Kraliyet Ailesi tarafından takdim edildi
Doğru ve stratejik adımlarla kısa bir sürede sektörün lider markaları arasına giren Royal Group, ilk iki projesiyle kırılması zor bir rekora imza attı.
Royal Group, dünyanın en prestijli emlak ödülleri olarak kabul edilen International Property Awards’da (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri)aldığı 2 Avrupa birinciliği ilebüyük bir gurur yaşattı.
 
Dünya’da İnşaatın Oscar’ları olarak nitelendirilen ve sektörün en saygın ödülleri arasında gösterilen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri ( International Property Awards) bu yıl 22. kez sahipleriyle buluştu.
 
Sadece en iyilerin yarıştığı ve uluslararası arenada büyük yankı bulan yarışma İngiltere’de gerçekleşti.
 
Türkiye’yi 2 ayrı rezidans projesiyle temsil eden Royal Group, toplamda 7 farklı kategoride mücadele etti.
 
Belirlenen 7 kategori arasında, ilk projesi Sky Blue İstanbul ile ‘Çoklu Konut Mimari’
(Architecture Multiple Residence) ödülünü alırken; ikinci projesi olan Royal Garden Kartal ile Yüksek Katlı Konut Geliştirme (Residential High-rise Development) alanında birinciliği göğüsledi.
Royal Group, hayat verdiği ilk projesi Sky Blue İstanbul ve hemen ardından Kartal’da yükselen projesi Royal Garden Kartal ile zincirleme ödüller alarak bu anlamda da bir ilki yaşattı. 
 
Uzun bir süreç ve zorlu bir jüri
 
80 kişilik profesyonel bir heyetten oluşan uluslararası jüride; Caithness Lordu, Liverpool Lordu, Google İngiltere’den James Bacon, İngiliz Uluslararası Gayrimenkul Uzmanları Federasyonu Başkanı Peter Bolton King ve İngiltere Parlamentosu'ndan birçok saygın isim yer aldı.
 
Hayallerden ilham alarak yeni yaşam alanlarının temelini atan Royal Group’un iki büyük projesiyle yer aldığı yarışmanın ödülleri, 26 Ekim Perşembe günü muhteşem bir geceyle sahiplerini buldu. 
Dünya’nın en önemli TV kanallarında canlı olarak gösterilen törende, ödüller İngiltere Kraliyet Ailesi tarafından takdim edildi.
Burası devler ligi!
 
Rekabetin yüksek olduğu Avrupa gayrimenkul sektöründe farklı ülkelerden birçok güçlü temsilciyi eleyen Royal Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, “Öncelikle böylesine prestijli bir yarışmada ülkemizi temsil ediyor olmak gurur verici.
 
Birçok dünya deviyle birlikte yarışıp bu ödülleri almak ise; ayrı bir mutluluk.
 
Royal Group olarak, Royal Garden Kartal ve Sky Blue Rezidance projeleriyle ‘Çoklu Konut Mimari’ ve ‘Yüksek Katlı Konut Geliştirme’ alanında birincilikler kazandık.
 
Uluslararası boyutta önemli bir tanıtım imkanı elde ettik.
 
Dünyanın lokomotif sektörlerinden gayrimenkul alanında düzenlenen bu organizasyonlarda yer almayı hem markamız hem de ülkemiz adına önemli kazançlar olarak görüyoruz” dedi.
 
‘Denenmemişi denemek’ mottosuyla yola çıkan ve sadece bir ev değil bir yaşam biçimi vadeden Royal Group, yüksek mimari anlayışı ve çevre dostu yeni nesil teknolojileriyle çağdaş mimariye önemli yatırımlar yapıyor.
 
Bu özelliklerinin yanı sıra yarışma kapsamında, ferah yaşam alanları ve işlevsel tasarım gibi avantajlarıyla birçok dünya devini geride bırakan Royal Group, dünya arenasında da varlığını kanıtlamış oldu.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye ekonomisinde kritik sektör tanımı yapmam gerekirse bugünkü koşullarda birinci sıraya tarımı, ikinci sıraya turizmi, üçüncü sıraya da yazılımı koyarım.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?