22.11.2017,21:45
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Temsilcilerimiz, gururla emlakçıyım diyor'
Gayrimenkul sektörünün en büyük emlak pazarlama ağı Turyap, 32. yılını Türkiye ve yurt dışından 350 temsilcinin katılımıyla Bodrum'da düzenlenen etkinlik ile kutladı.
1985 yılında İstanbul'da kurulan şirket, markalı emlakçılık alanında ilk yerli zincir olarak bugün Türkiye'nin hemen her ilinde ve yurt dışında Amerika/Miami, Azerbaycan/Bakü, Belçika/Brüksel, Hollanda/Rotterdam, İspanya/Barselona, Yunanistan/Atina, Kıbrıs/Girne ve Magosa'da faaliyetini sürdürüyor.  
 
Kongrenin ev sahipliğini üstlenen Turyap Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay: ''Yıllar önce ben bu işe başladığımda emlakçılık mesleği yapılmaktan çekinilirken, bugün en popüler ve saygın mesleklerin başında yer alıyor. Temsilcilerimiz, gayrimenkul danışmanlarımız gururla emlakçıyım diyor.
 
Yeni mezunlar, girişimciler, kadınlar emlakçı olmak için bize başvuruyor.
 
Marka değerimizi korumak ve yüceltmek için, ailemize katacağımız her temsilcinin sabıkası temiz, eğitimli, vizyonu geniş kişiler olmasına özen gösterdik.
 
Bugün marka ile yaşıt ofislerimizin olması, yıllardır bu konuda ne kadar özenli davrandığımızın göstergesidir'' dedi.
 
Gayrimenkulde başarının altın kuralları 
Ağırlıklı olarak bankacılık, mühendislik, muhasebecilik gibi her meslekten ve ticaretten gelen girişimcilerin başarılı olmaları için altın kuralları sıralayan Sarıbay; ''Mesleğe yönelen insanların profilinde giderek yükselme var.
 
Başarılı olabilmek için eğitimli, bilgili ve güvenilir olmak şart.
 
Halkla ilişkilerde başarılı, başkalarını etkileyebilme gücü yüksek, sürekli kendini yenileyenler ise; sabırlı oldukları takdirde mutlaka büyük işler başaracaklardır.
 
Gayrimenkul sektörü global ticari çizgide hızla ilerlerken, emlakçılar da mortgage, bilirkişilik, ekspertiz, gayrimenkul sigortası ve yatırım danışmanlığı gibi konularda uzmanlaşmak zorunda'' diyerek kimlerin bu mesleği yapabileceğini dile getirdi. 
Temsilciler 2018'den umutlu 
 
Kongrede sektör profesyonellerinin yanı sıra; yazar Sunay Akın ve uluslararası eğitimci Dr. Şaban Kızıldağ da, tecrübelerini temsilcilere aktardılar.
 
Kongre aracılığıyla bir araya gelen temsilciler birbiriyle portföy paylaşarak yeni iş alanları yaratma fırsatı yakaladılar.
 
2018 yılı için ise; beklentiler pozitif.
 
Bu yıl ertelenen alımların gelecek yıl devreye girecek olması nedeniyle 2018'de daha yüksek satış rakamları bekleniyor. 
 
TURYAP Hakkında;
 
1985 yılında Türkiye'de ilk kez franchise sistemini kurarak markalı emlakçılık sistemini başlatmıştır.
 
Yurt içi ve yurt dışında 350'ye yakın temsilciliği, geliştirdiği gayrimenkul geliştirme ve yatırım projeleri ve düzenlediği müzayedelerle sektörün öncü kuruluşlarındandır.
 
http://www.turyap.com.tr/

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay