17.10.2017,16:12
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Ocak 2019’da başlayacak ödeme takvimli kampanya
Ankara’nın en gözde konut projelerinden Koordinat Çayyolu’nda, Emlak Konut GYO işbirliğiyle gerçekleştirilen “Ocak 2019’da” başlayan ödemeli, “2017’nin en büyük konut kampanyası”, 31 Ekim’de bitecek.
 
Projeyi hayata geçiren YP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, 20 yılda çok sayıda inşaat projesini başarıyla tamamlayan firmalarının en seçkin projelerinden birinin de “Koordinat Çayyolu” olduğunu kaydetti.
 
Lokasyonundan; mimari yapısı, yaşam kurgusuna kadar tüm detayları ile Ankara’nın en beğenilen, değerini her daim koruyacak Koordinat Çayyolu’nun, ödeme kolaylığı ile de öne çıktığını vurgulayan Çankaya, “Emlak Konut GYO işbirliği ve güvencesiyle düzenlenen yüzde 5 peşinat ve Ocak 2019’da başlayacak ödeme takvimli kampanya, 2017’nin en büyük konut kampanyası…
 
Kısa süre önce başlayan kampanyaya son katılım tarihi ise; 31 Ekim.
 
Yani önümüzde bir aydan daha kısa süre kaldı.
 
Bu nedenle; Ankaralı yatırımcıların hem projedeki arzu ettikleri konut tipini edinmeleri, hem de fırsatı kaçırmamaları için biraz hızlı davranmalarını öneriyorum” dedi.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’nin işsizlik rakamları açıklandı. Hiç oran tartışmasına girmeyeceğim. Son bir yılda tüm zoraki, işsiz adamı işsiz saymama gibi uygulamalara rağmen iki haneye oturduğu görülüyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
“tüketim kölelik ise, üretim özgürlüktür”
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bu yazımızda günümüz endüstriyel süper lig futbolundan uzaklaşıp şu anda sorunlarla boğuşan, Türkiye’nin batıya açılan kapısı Trakya’nın futbol gündeminden bahsedeceğim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Avrupa'daki Türkiye itibarının kötüye gitmesinde Türkiye'deki iktidarın politikaları temel rol oynuyor.
Ülkemizde yapılan barajların ölü hacimleri, faydalı hacimlerinden fazladır.
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay