18.03.2018,20:38
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Ocak 2019’da başlayacak ödeme takvimli kampanya
Ankara’nın en gözde konut projelerinden Koordinat Çayyolu’nda, Emlak Konut GYO işbirliğiyle gerçekleştirilen “Ocak 2019’da” başlayan ödemeli, “2017’nin en büyük konut kampanyası”, 31 Ekim’de bitecek.
 
Projeyi hayata geçiren YP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, 20 yılda çok sayıda inşaat projesini başarıyla tamamlayan firmalarının en seçkin projelerinden birinin de “Koordinat Çayyolu” olduğunu kaydetti.
 
Lokasyonundan; mimari yapısı, yaşam kurgusuna kadar tüm detayları ile Ankara’nın en beğenilen, değerini her daim koruyacak Koordinat Çayyolu’nun, ödeme kolaylığı ile de öne çıktığını vurgulayan Çankaya, “Emlak Konut GYO işbirliği ve güvencesiyle düzenlenen yüzde 5 peşinat ve Ocak 2019’da başlayacak ödeme takvimli kampanya, 2017’nin en büyük konut kampanyası…
 
Kısa süre önce başlayan kampanyaya son katılım tarihi ise; 31 Ekim.
 
Yani önümüzde bir aydan daha kısa süre kaldı.
 
Bu nedenle; Ankaralı yatırımcıların hem projedeki arzu ettikleri konut tipini edinmeleri, hem de fırsatı kaçırmamaları için biraz hızlı davranmalarını öneriyorum” dedi.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türk reel sektörünün şu an için önündeki en kritik gündemlerden birini dijitalleşme oluşturuyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?