17.12.2017,20:33
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Ocak 2019’da başlayacak ödeme takvimli kampanya
Ankara’nın en gözde konut projelerinden Koordinat Çayyolu’nda, Emlak Konut GYO işbirliğiyle gerçekleştirilen “Ocak 2019’da” başlayan ödemeli, “2017’nin en büyük konut kampanyası”, 31 Ekim’de bitecek.
 
Projeyi hayata geçiren YP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, 20 yılda çok sayıda inşaat projesini başarıyla tamamlayan firmalarının en seçkin projelerinden birinin de “Koordinat Çayyolu” olduğunu kaydetti.
 
Lokasyonundan; mimari yapısı, yaşam kurgusuna kadar tüm detayları ile Ankara’nın en beğenilen, değerini her daim koruyacak Koordinat Çayyolu’nun, ödeme kolaylığı ile de öne çıktığını vurgulayan Çankaya, “Emlak Konut GYO işbirliği ve güvencesiyle düzenlenen yüzde 5 peşinat ve Ocak 2019’da başlayacak ödeme takvimli kampanya, 2017’nin en büyük konut kampanyası…
 
Kısa süre önce başlayan kampanyaya son katılım tarihi ise; 31 Ekim.
 
Yani önümüzde bir aydan daha kısa süre kaldı.
 
Bu nedenle; Ankaralı yatırımcıların hem projedeki arzu ettikleri konut tipini edinmeleri, hem de fırsatı kaçırmamaları için biraz hızlı davranmalarını öneriyorum” dedi.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Bitcoin konusundaki olasılıkları geçen hafta içerisinde kaleme almıştım. Evet tekrarlıyorum, buradan dünya çapında çok büyük bir soygun ve vurgun bekliyorum.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Son birkaç yıldır ülkemizde yaşanan yüksek kur artışları, işletmelerimizi oldukça zorlamakta, maliyet, fiyatlama ve kâr döngüsünü yakalamak her geçen gün daha da güç hale gelmektedir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
Barajlarımızın faydalı hacimlerinin yüzde 90’nı asla görev yapmaz, yapamaz. Yani ihtiyacın on misli baraj yapılmıştır’ demişim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?