21.09.2017,00:41
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Trump’tan Paris anlaşması için gevşeme sinyali
ABD Başkanı Trump, "Paris anlaşması konusunda bir şeyler olabilir" dedi.

Reuters

ABD Başkanı Donald Trump, ülkesini Paris iklim anlaşmasından çıkarma kararından geri dönebileceğini söyledi ancak detay vermedi.

Milli gün etkinliklerine katılmak üzere Fransa'da bulunan ABD Başkanı Donald Trump, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüşmesinin ardından düzenlendiği basın toplantısında, "Paris anlaşması konusunda bir şeyler olabilir. Bakalım ne olacak" dedi.

Macron ise; "İstihdamın korunması isteğine saygı duyarım. Bence bu Paris anlaşmaları ile ters düşmüyor" değerlendirmesinde bulundu.

Trump, Paris iklim anlaşmasının hükümlerinin, Çin ve Hindistan gibi havayı en çok kirleten ülkeler için daha ılımlı olduğunu, buna karşın Amerikan sanayisini cezalandırdığını söylüyor.

 

 

 


,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Yıllar önce Almanya’daki bir fuarın dönüşünde turizmcilerle fuarcıları biraraya getirerek bir TV programı yapmak istedim. Çünkü Almanya’da şehirlerin ve toplamda da ülkenin bu işten ne büyük bir gelir elde ettiğini görmüştüm.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
İstanbul’daki Metro ve Marmaray inşaatlarına kadar bu büyülü şehrin tarihini ortalama MÖ 750’ler civarı ile başlatmak adettendi.
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Amasya’dan Erzurum’a geçti.
Nihayet merak edilen Lucescu’lu milli takım podyuma çıktı ve herkesin merakı dindi. 2 Eylül’deki Ukrayna sınavındaki oyun rezaletini anlatmaya gerek yok.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Yaşanmakta olan kriz ne sadece Almanya seçimlerine dairdir ne de yeni başlamıştır.
Bu ülkenin borçları neden devamlı artıyor? Çoruh Enerji Planı bize ne hediye (!) ediyor?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay
EkoPolitik