23.11.2017,19:23
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Bilginin adresi CRATonE katkılarıyla reelpiyasalar’da…
2812017-16295998_10154958995871624_1862268980_n-035350.jpg
YÖNETSEL VE FİNANSAL SERVİSLER
Traficon Advisors Türkiye partneri, CRATonE Danışmanlık reelpiyasalar haber portalında.

Sahip olduğu uluslararası tecrübe ve misyonile “Stratejik Yönetim” şemsiyesi altında; Proje Finansmanı ve Uluslararasılaşma, Stratejik İletişim, İK ve Kurumsal Gelişim Programları ve Sektörel Analiz Çalışmaları ile etkin Kurumsal Yönetim anlayışını uluslararası standartlara taşıyan CRATonE Danışmanlık Ocak 2017 itibariyle Reel Piyasalar Haber Portalı ile işbirliği anlaşması yaptı.

 

Proje Finansmanı ve Uluslararasılaşma, Stratejik İletişim, İK ve Kurumsal Gelişim Programları ve Sektörel Analiz konularında uzman yazıları yayınlanan CRATonE Danışmanlık, Reel Piyasalar Haber Portalı vasıtası ile yönetim ve finans konularında paylaşımlarını yeni işbirliği ile ileri bir seviyeye taşımayı hedefliyor.

 

Ekonomi ve İş Dünyasının etkili iletişim portallarından Reel Piyasalar ile ‘’Başarıya inanın, daha fazlasına hazır olun; daha fazlasını isteyin…’’ mottosu ile hizmet veren CRATonE Danışmanlık reel sektördeki gelişmelere ve ayrıca özellikle TürkiyePartneri olduğu Traficon Advisors köprüsü ile yurtdışından projelere finans getirmek konusunda yol gösterici olacaklar.


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay