22.02.2018,23:42
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Doğa Sigorta, 4 yılda; sektörde 9’uncu sıraya yükseldi
Doğa Sigorta, 2017’de sektörün ilk 10 şirketi arasındaki en yüksek büyüme oranını sergiledi.
Reel olarak %66 oranında büyüyen şirket, hedeflerini aşarak yılı 1 milyar 491 milyon TL’lik prim üretimiyle kapattı. 
 
Yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla 2014 yılında faaliyete başlayan Doğa Sigorta, sürdürülebilir büyüme hedefine yönelik bir başarıya daha imza attı.
 
4 yıl gibi kısa bir sürede sektörde 9’uncu sıraya yükselen Doğa Sigorta, sağlık, seyahat, trafik, deprem gibi hayat dışı branşlarda sunduğu ürünleriyle yarattığı farkı elde ettiği reel büyüme oranı ve prim üretimiyle de bir kez daha kanıtladı.
 
‘BÜYÜMEDEKİ İSTİKRARIMIZI ZİRVEYE TAŞIDIK’
 
Sektörün en geniş acente ağına sahip olan şirketlerinden biri olarak, acenteleri ve çözüm ortakları iş birliğinde, 2017 yılında sektördeki ilk 10 şirket arasında en çok büyüme sergileyen şirket olmayı başardıklarını vurgulayan Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:
 
“Özellikle hayat dışı branşlarda sektöre kazandırdığımız ilklerle her zaman öncü rol üstlenen bir şirket olarak, büyümedeki istikrarımızı 2017 yılında da sürdürerek zirveye taşımayı başardık.
 
Yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla bu seneye ilişkin belirlediğimiz prim hedefimizin üzerinde bir prim üretimi elde ettik.
 
2017’yi %66.6’lık bir reel büyüme ile kapatmanın gururunu yaşıyoruz.”
 
‘TEMKİNLİ VE KARARLI ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ’
 
Nihat Kırmızı, açıklamalarına şu şekilde devam etti:
 
“Kısa sürede hayat dışı prim üretiminde onlarca şirket arasından 9’uncu sıraya yükselerek sektörün çok üzerinde bir büyüme sergiledik.
 
Önümüzdeki dönemde büyüme yönünde temkinli ve kararlı adımlarla ilerleyerek sektördeki konumumuzu yükseltmeyi hedefliyoruz.”
 
SİGORTALILARLA HAYAT BOYU SÜRECEK DOSTLUKLAR
 
Doğa Sigorta, Türkiye’ye yayılmış 8 bölge temsilciliği ve 1000’in üzerinde acentesiyle, kısa sürede Türk sigorta sektörünün önde gelen firmalarından biri haline dönüştü.
 
Sorumluluğu ve yetkinliği ile müşterilerinin memnuniyetini kazanan Doğa Sigorta, sigortalılarla, tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm sunan bir yaklaşımla hayat boyu sürecek bir dostluk kuruyor.
 
Bu kapsamda; Yangın, Oto Kaza, Oto Dışı Kaza ve Sorumluluk, Mühendislik ve Nakliyat ve Sağlık Sigortası alanlarında çok çeşitli ürünleri sigortalılarla buluşturuyor.
 
Geniş ürün portföyü sayesinde hali hazırda ve gelecekte oluşabilecek her türlü ihtiyaca karşı kişiye özel çözümler üretebiliyor. 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomide yaşadığımız sorunlar açık.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?