24.03.2018,08:51
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Tünel Dijital, 2018’de büyüme hedefliyor
Yatırımın, büyümenin anahtarı olduğuna inanıyor.
Adapazarı’nda 2009 yılında Copy Center olarak faaliyetine başlayan Tünel Dijital, aradan geçen dokuz yılda ciddi bir büyüme trendi göstererek, açık hava reklamcılığından dijital baskı sektörüne kadar geniş bir yelpazede hizmet vermeye devam ediyor. 
 
Bu yıl başarılı bir yıl geçirdiklerini ve önümüzdeki yılda büyüme trendinin devam edeceğini kaydeden Tünel Dijital Genel Müdürü Zafer Bekdemir, şunları söyledi: 
 
“Piyasaların durgunluğu ve dövizdeki artışa rağmen, yatırımlarımıza devam etmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Yatırım yapmadığımız ve yerimizde saydığımız zaman, bu durum bizi olumsuz etkileyecektir.
 
Sektörümüzün geleceği parlak ve pazarımız geniş. Müşterileriniz büyüdükçe, sizin de büyümenizin önünde sizden başka engel kalmıyor. Bu sebepten, gelecek bizim elimizde.” 
 
2017 ve 2018 makine yatırımları devam ediyor 
 
Bu yıl başarılı bir yıl geçirdiklerini ve gelecek yılın bu yıldan daha başarılı olması için çalıştıklarını ifade eden Zafer Bekdemir, 2017 ve 2018’de makine yatırımına devam ettiklerini belirtti.
 
Yatırım yapmanın büyümenin anahtarı olduğunu anlatan Zafer Bekdemir, konuşmasına şöyle devam etti: 
 
“2017 yılında, Xerox Versant 80 ve D125 makinelerini, makine parkurumuza dahil ederek yatırımlarımıza devam ediyoruz.
 
2017 yılı hedeflerimiz doğrultusunda devam ediyor ve 2016’ya göre ciddi bir büyüme kaydettik. 2018 yılının sıkıntılı geçeceğini, piyasalardan, dövizdeki artıştan ve dünya genelindeki savaşlardan görebiliyoruz.
 
Fakat biz, yatırımlarımıza devam ederek, yeni istihdamlar sağlamalıyız. Gelecek yıl, bu yıldan daha fazla bir büyüme hedefimiz var.” 
 
Sektörünün liderleri arasında yer alıyor 
 
Müşterilerin ihtiyaçlarını en doğru ve zamanında giderirken, en uygun fiyatı sunduklarını ifade eden Zafer Bekdemir, şunları kaydetti: 
 
“Tünel Reklam’ın, sektöründe işini kaliteli yapan, zaman kavramını doğru değerlendiren, kaliteden hiçbir zaman taviz vermeden müşterisine en kaliteli ürünü doğru zamanda ve uygun fiyatta müşterisine sunan firma olarak bilinmesi için elimizden geleni yapıyoruz.
 
Sektörümüzde, her zaman lider firmalar arasında yer alacağız.
 
Hedefimiz, gerekli olan yatırımları yaparak, bölgemizde sektörümüze katkı sağlamak ve ihtiyacı olan firmaların aklına ilk gelen tedarikçi olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde gidermektir.
 
Sektörümüzde çok kaliteli firmalar var ve hep beraber iyi yerlere gelmemiz gerekiyor.
 
Bunun için birinci önceliğimiz, rakip değil, dost olabilmemizdir.
 
Bu olduğu sürece, teknolojiyi de daha rahat takip ederiz, tedariği daha rahat sağlarız, istihdamda faydamız olur birbirimize.
 
Böyle olduğumuz sürece, hedeflere ulaşmamız daha kolay olacaktır.”
 
Lidya Grup’u herkese tavsiye ederim 
 
Lidya Grup’tan aldığı hizmetin memnuniyetine vurgu yapan Zafer Bekdemir, şunları söyledi: 
 
“Lidya Grup ile 2010 tanıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Lidya Grup’tan Xerox 560, Versant 80, D125, Epson 50610, Epson 7000 makinelerini aldık.
 
Bu makinaların tamamı, işimize müthiş katkı sağladı.
 
Bu makinelerin ileri teknoloji olması ve bunları kullananların insan faktörün bazen yeterli bilgiye sahip olamamasından, sorunlarımız oldu.
 
Bu durumlarda, Lidya Grup’un makinelerinin arkasında olarak, hızlıca müdahale etmesi, bize büyük katkı sağlıyor.
 
Lidya Grup’tan çok memnunuz.
 
En büyük sebebi de, verdiğimiz paranın karşılığını alabilmemizdir.
 
Ticaret tek taraflı olmaz, para kazanmadığı sürece kimse memnun kalmaz.
 
Para kazanmak isteyen herkese Lidya Grup ile iş birliği yapmasını tavsiye ederim.” 
 
Tünel Dijital firması kuruluş öyküsü: 
 
2009 yılında, Adapazarı Şal Sokakta 20 metrekarelik bir dükkanda, 1 renkli, 1 siyah beyaz, cilt makinası, süblimasyon baskı v.s gibi makinalarla Copy Center sektöründe hizmet vermeye başladı.
2011 yılında Sakarya’nın en iyi makinalarından birini alarak, Açıkhava Reklamcılığı sektörüne 2. şube olarak hizmet vermeye devam etti. 
2015 yılında Sakarya’nın yerel matbaalarından biriyle ortaklık yaparak, matbaa sektörüne giriş yaptı. 
2015 yılında büyük bir hamle ile 750 metrekare kapalı, 500 metrekare açık olmak üzere, 1.250 metrekare alanda üretime devam ediyor.  
2016 yılında, 4 arkadaş reklam makinaları sektöründe 3 adet uzak doğu firmasının bayiliğini alarak, reklam makinaları satışı üzerine bir şirket kurdu. 
2017 yılı itibariyle Serdivan bölgesindeki merkez ofisinde; baskı merkezi, tabela imalatı ve grafik tasarım faaliyetlerine devam ediyor. 
Çarşı Şubesi Copy Center olarak, matbaası Tığcılar mahallesinde, makine satış şirketi Erenlerde olmak üzere faaliyetlerini sürdürüyor. 
Tünel Dijital, bünyesindeki 19 kişilik bir ekiple başarıdan başarıya imza atmaktadır. 
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ülke saadet zincirleri içerisinde uyanıkların, fırsatçıları nasıl dolandırdığını tartışıyor. Anlıyoruz ki 65 adet benzeri yapılanma var.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
20 Mart akşamı ulusal kanallardan birinde yeni bir tarihi dizi başladı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Cuma günü geldiğinde sosyal medya üzerinde bir “Hayırlı Cumalar” faslı sürüp gidiyor.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?