18.01.2018,03:20
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Arvato,Telekomünikasyon kategorisinde Türkiye’nin en büyük ikinci hizmet ihracatçısı oldu
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Ekonomi Bakanlığı’nın desteği ile bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı.
Türkiye’nin ekonomik büyümesine hizmet ihracatı ile katkı sağlayan başarılı şirketlerin belirlendiği çalışmada Arvato Türkiye, “Telekomünikasyon” kategorisinde en büyük ikinci hizmet ihracatçısı ödülüne layık görüldü. 
 
İstanbul’da düzenlenen törende farklı kategorilerde ilk üçe giren firma ve kurumların ödülleri Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi’nin de katılımı ile verildi.
 
Törende Arvato’nun ödülünü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’den teslim alan Arvato İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Soner Cesur, “Telekomünikasyon alanında Türkiye’nin en büyük ikinci ihracatçısı olmak, Arvato’nun near-shore operasyon hizmeti verdiği müşterileri için yüksek standartlar ile ürettiği özverili hizmetin bir göstergesidir.
 
Bu ödülün ardından near-shore operasyonlarımızı her gün daha da büyütmek için büyük gayretle çalışmaya devam eden tüm ekibimi gönülden tebrik ediyorum.
 
Biz Arvato olarak teknolojiile ilerliyoruz ve tecrübemizle farklılaşıyoruz, çalışanlarımızdan güç alarak kazandığımız bu prestijli ödülün haklı gururunu yaşıyoruz.” dedi. 
 
Arvato hakkında;logo
 
Arvato 40'tan fazla ülkede yaklaşık 70.000 çalışanı bulunan uluslararası bir servis sağlayıcısıdır.
 
Tüm dünyadaki müşterilerine yenilikçi çözümler tasarlar ve uygular.
 
Bu hizmetler arasında; CRM sektöründeki tüm iletişim kanalları aracılığıyla akıllı müşteri hizmetleri, SCM alanında perakendecilere ve markalara yönelik uçtan uca e-ticaret hizmetleri, finansal endüstride dolandırıcılık önleme ve ödeme hizmetleri ve IT bulut servisleri bulunmaktadır.
 
Yenilikçi çözümler geliştirirken, otomasyon ve veri/analitik üzerine odaklanmaktadır.
 
Telekomünikasyondan kamu hizmetleri şirketlerine, bankalar ve sigorta şirketlerinden e-ticaret, BT ve internet sağlayıcılarına kadar geniş bir endüstri alanındaki müşteriler Arvato'nun çözüm portföyüne güvenerek Arvato'yu iş ortağı olarak tercih etmektedir.
 
Arvato, Bertelsmann'a bağlı bir şirkettir. 
 
www.arvato.com.tr

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye kendi iç gündeminde meşgulken, dünyada ilginç gelişmeler yaşanıyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?