22.11.2017,05:04
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Ayşegül Hotiç tasarımı ile; Loda Mobilya’ya iki ödül birden
Türkiye mobilya sektörü adına prestijli ve interaktif bir platform sunan Furniture İstanbul, Avrasya’nın en büyük uluslararası fuar merkezi olan CNREXPO’da kapılarını ziyaretçilere açtı.
Bir CNR Holding kuruluşu olan Pozitif Fuarcılık ve MOSDER iş birliğiyle düzenlenen organizasyon, Türkiye’nin en önemli mobilya markalarını bu fuarda buluşturuyor.
 
“Ayşegül Hotiç tasarımı “Impress Yemek Odası ve TV Ünitesi” ile Loda Mobilya’ya iki ödül birden”
 
En yeni koleksiyonların ve tasarımların sergilendiği Furniture İstanbul fuarında, Loda Mobilya, ‘Yemek Odası ve Tamamlayıcı Mobilya&Aksesuar Kategorisi’nde ödüle layık görüldü.
 
Aldıkları ödüller ile ilgili açıklama yapan Davut Karaçak; “Öncelikle prestijli bir organizasyonda tasarımlarımızın ödüllendirilmesi bizim için büyük bir gurur kaynağı.
 
Loda Mobilya için hayat verdiğimiz tasarımlarda özgün ve kreatif bir dizayn dili benimsedik.
 
Bu anlamda fark yarattığımıza ve tasarım gücümüzü ortaya koyarak bu başarıya imza attığımıza inanıyorum.
 
Uzun zamandır hazırlandığımız yeni koleksiyonumuzda Türkiye’nin en önemli tasarımcılarından Ayşegül Hotiç ile birlikte çalıştık.
 
Salon mobilya grubuyla ilgili tasarımlardan oluşan koleksiyon; yemek masasından büfeye, sehpadan sandalyeye kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsıyor.
 
Dekorasyon anlayışına yeni bir yorum getirme mottosuyla hayat verdiğimiz bu koleksiyonun, Furniture İstanbul Fuarı’nda ödüller alması tasarım aşkımızı güçlendirdi” dedi.
 
İmzasını attığı koleksiyon ile ödül almanın mutluluğunu yaşayan Ayşegül Hotiç; “Uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığımız tasarımların ödüle layık görülmesi çok güzel.
 
Loda Mobilya ile koleksiyonda üzerinde durduğumuz en önemli konu farklı ve özgün bir çalışma olmasıydı. Furniture İstanbul Fuarı’nda aldığımız bu ödülle bunu başardığımızı düşünüyorum” sözleriyle duygularını ifade etti.
 
Ev dekorasyonunda stil ve şıklığa rehberlik eden Loda Mobilya, yüksek gusto ve rafine bir dizayn anlayışıyla oluşturduğu tasarımlarını sergilediği 4.Hall, A01 standında misafirlerini karşılamaya devam ediyor.
 
www.loda.com.tr  
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dövizdeki yükseliş ekonominin baş belası.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay