21.01.2018,01:56
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Ayşegül Hotiç tasarımı ile; Loda Mobilya’ya iki ödül birden
Türkiye mobilya sektörü adına prestijli ve interaktif bir platform sunan Furniture İstanbul, Avrasya’nın en büyük uluslararası fuar merkezi olan CNREXPO’da kapılarını ziyaretçilere açtı.
Bir CNR Holding kuruluşu olan Pozitif Fuarcılık ve MOSDER iş birliğiyle düzenlenen organizasyon, Türkiye’nin en önemli mobilya markalarını bu fuarda buluşturuyor.
 
“Ayşegül Hotiç tasarımı “Impress Yemek Odası ve TV Ünitesi” ile Loda Mobilya’ya iki ödül birden”
 
En yeni koleksiyonların ve tasarımların sergilendiği Furniture İstanbul fuarında, Loda Mobilya, ‘Yemek Odası ve Tamamlayıcı Mobilya&Aksesuar Kategorisi’nde ödüle layık görüldü.
 
Aldıkları ödüller ile ilgili açıklama yapan Davut Karaçak; “Öncelikle prestijli bir organizasyonda tasarımlarımızın ödüllendirilmesi bizim için büyük bir gurur kaynağı.
 
Loda Mobilya için hayat verdiğimiz tasarımlarda özgün ve kreatif bir dizayn dili benimsedik.
 
Bu anlamda fark yarattığımıza ve tasarım gücümüzü ortaya koyarak bu başarıya imza attığımıza inanıyorum.
 
Uzun zamandır hazırlandığımız yeni koleksiyonumuzda Türkiye’nin en önemli tasarımcılarından Ayşegül Hotiç ile birlikte çalıştık.
 
Salon mobilya grubuyla ilgili tasarımlardan oluşan koleksiyon; yemek masasından büfeye, sehpadan sandalyeye kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsıyor.
 
Dekorasyon anlayışına yeni bir yorum getirme mottosuyla hayat verdiğimiz bu koleksiyonun, Furniture İstanbul Fuarı’nda ödüller alması tasarım aşkımızı güçlendirdi” dedi.
 
İmzasını attığı koleksiyon ile ödül almanın mutluluğunu yaşayan Ayşegül Hotiç; “Uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığımız tasarımların ödüle layık görülmesi çok güzel.
 
Loda Mobilya ile koleksiyonda üzerinde durduğumuz en önemli konu farklı ve özgün bir çalışma olmasıydı. Furniture İstanbul Fuarı’nda aldığımız bu ödülle bunu başardığımızı düşünüyorum” sözleriyle duygularını ifade etti.
 
Ev dekorasyonunda stil ve şıklığa rehberlik eden Loda Mobilya, yüksek gusto ve rafine bir dizayn anlayışıyla oluşturduğu tasarımlarını sergilediği 4.Hall, A01 standında misafirlerini karşılamaya devam ediyor.
 
www.loda.com.tr  
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?