23.11.2017,19:29
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
İş Güvenliği Fuarı; 17 – 20 Ekim
Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan fuarda;..
kişisel korunma, işyeri güvenliği, afetlerden korunmaya yönelik özel donanımlar ve işyerinde sağlık, iş kazalarının önlenmesi, işletmelerde çevre koruma, maddi kayıpların ve kalite düşüklüklerinin önlenmesi, arızaların önlenmesine yönelik ölçüm teknikleri konularında yenilikçi ürünler, en son trendler ve bilimsel yaklaşımlar ile sektördeki tüm gelişmeler paylaşılacak.
 
İş Güvenliği alanında bir dünya devi olmayı hedefleyen Starline Safety bu konuda büyük bir ekiple itina ile araştırıyor, geliştiriyor ve sektördeki yenilikleri sürekli takip ediyor.
 
Her kullanıcı için güvenli iş ortamları oluşturmak adına tüm ürünlerinde dünya normlarını baz alan Starline Safety, 17 – 20 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Kişisel Korunma, İşyeri Güvenliği ve İşyerinde Sağlık konularının Dünya üzerindeki en önemli Uluslararası İhtisas ve Kongresi A+A Fuarı'nda.

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay