25.11.2017,12:17
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Ankara'daki 25 ilçenin 21'i, AK Parti'nin yönetiminde
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le ilgili istifa iddiaları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sırbistan dönüşü yaptığı açıklamanın ardından yeniden gündeme geldi.
 
AK Parti kulislerinde konuşulan, 'İki ay içinde tamamlanacak, istifa edecek belediye başkanı sayısı 10'a kadar çıkabilir' iddialarının ardından Ankara'da yaşanabilecek değişim sonrası senaryolar şimdiden dillendirilmeye başlandı.
 
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi'nde yapılacak oylama Gökçek'in istifası durumunda başkentin yeni yöneticisini belirleyecek. melih gökçek ile ilgili görsel sonucu
 
140 üyeli belediye meclisinde 100 AK Parti'li, 21 CHP'li, 15 MHP'li, 1 BBP'li, 3 bağımsız meclis üyesi bulunuyor.
 
Ankara'daki 25 ilçenin 21'i, AK Parti'nin yönetiminde.
 
Kulislere yansıyan bilgilere göre Melih Gökçek'in istifası durumunda yerine bir ilçe belediye başkanının seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor.
 
Başkent kulislerinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ın isimleri öne çıkıyor.
 
Öte yandan konuyu köşesine taşıyan Ahmet Hakan, 'MELİH GÖKÇEK’LE İLGİLİ ÇÖKEN ÜÇ ŞEHİR EFSANESİ' başlıklı bugünkü yazısında şu ifadeleri kullandı:
 
- ÇÖKEN EFSANE BİR: Melih bu! Kadir Abi’ye benzemez... Ne yapar ne eder... Ayakta kalır.
 
- ÇÖKEN EFSANE İKİ: Herkese dokunulur ama Melih’e dokunulamaz. Melih’i yemek hiç de kolay değildir.
 
- ÇÖKEN EFSANE ÜÇ: Melih’ten korkulur... Melih’ten çekinilir... O yüzden Melih’i götürmek istemezler.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’nin ne cari açık sorunu var; ne de mali ve özel kesimin yüksek borcu… İhracat da canlanıyor, faizle enflasyon da önümüzdeki ay düşmeye başlayacak. Aylardır aynı şeyi dinliyoruz.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay