22.11.2017,21:45
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
OvaKule’de lansmana özel yüzde 10 indirim
Ankara’nın yeni gelişim bölgesi Keçiören Ovacık’ ta yükselmeye başlayan Ova Kule konut projesinde, 4 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek lansmana özel, dairelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunulacağı bildirildi.
 
Projeyi hayata geçiren İpektaş İnşaat Ltd. Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek, Başkent’ in en nezih bölgesi olacak Ovacık’ta inşaatına başladıkları Ova Kule projesinin 86 metre yükseklik, 2,80 metre kat tavan yüksekliğindeki ferah yapısı, kullanışlı kat planlarının yanı sıra; yaşamı kolaylaştıran sosyal donatı alanlarıyla da kısa sürede Ankaralılar'ın ilgisini çektiğini kaydetti.
Ahmet İpek, şu ana kadar ön talep aldıkları projede çok sayıda kişinin lansman avantajını beklediğini ifade ederek, “Ova Kule; yaklaşık 25 yıldan beri Balgat, Keçiören, Etlik gibi lokasyonlarda başarılı projelere imza atan İpektaş’ın prestij projesi olurken, Ankara’nın kuzey kulesi olacak ve kente değer katacak. 
 
Lansmana yüzde 10 indirimle gitmeyi kararlaştırdık.
 
Ankaralılar'ın bu fırsatı kaçırmamalarını öneriyorum” dedi.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay