20.02.2018,04:53
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
OvaKule’de lansmana özel yüzde 10 indirim
Ankara’nın yeni gelişim bölgesi Keçiören Ovacık’ ta yükselmeye başlayan Ova Kule konut projesinde, 4 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek lansmana özel, dairelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunulacağı bildirildi.
 
Projeyi hayata geçiren İpektaş İnşaat Ltd. Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek, Başkent’ in en nezih bölgesi olacak Ovacık’ta inşaatına başladıkları Ova Kule projesinin 86 metre yükseklik, 2,80 metre kat tavan yüksekliğindeki ferah yapısı, kullanışlı kat planlarının yanı sıra; yaşamı kolaylaştıran sosyal donatı alanlarıyla da kısa sürede Ankaralılar'ın ilgisini çektiğini kaydetti.
Ahmet İpek, şu ana kadar ön talep aldıkları projede çok sayıda kişinin lansman avantajını beklediğini ifade ederek, “Ova Kule; yaklaşık 25 yıldan beri Balgat, Keçiören, Etlik gibi lokasyonlarda başarılı projelere imza atan İpektaş’ın prestij projesi olurken, Ankara’nın kuzey kulesi olacak ve kente değer katacak. 
 
Lansmana yüzde 10 indirimle gitmeyi kararlaştırdık.
 
Ankaralılar'ın bu fırsatı kaçırmamalarını öneriyorum” dedi.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye ekonomisinde kritik sektör tanımı yapmam gerekirse bugünkü koşullarda birinci sıraya tarımı, ikinci sıraya turizmi, üçüncü sıraya da yazılımı koyarım.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?