22.11.2017,21:45
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'2017’nin konut kampanyası'nda son hafta'
YP İnşaat-Emlak Konut GYO iş birliği ile Ankara’nın gözde konut projesi Koordinat Çayyolu’nda gerçekleştirilen 2017’nin en büyük konut kampanyasında son haftaya girildi.
Ankara’nın en nezih semtlerinden Çayyolu’nda inşaatı önemli aşamaya gelen “Koordinat” projesinde, konforlu yaşam sağlayacak tüm ayrıntıların düşünüldüğünü belirten YP İnşaat'ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, “Bu özel lokasyonda ayrıcalıklı yaşamı cazip ödeme planlarıyla sunmak için Emlak Konut GYO ile başlattığımız ‘Şimdi al Ocak 2019’da ödemeye başla’ kampanyamız, 31 Ekim’de sonlanıyor. Seçkin kişilere komşu olmak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmamalarını öneriyorum” dedi.
Osman Cem Çankaya, 20 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe önemli yatırımlara imza atan YP İnşaat’ın, Başkent’in gözde lokasyonlarında örnek olacak projelerle Ankaralılar’ın yaşam kalitesini yükseltmeye devam edeceğini kaydetti.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay