20.02.2018,04:55
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'2017’nin konut kampanyası'nda son hafta'
YP İnşaat-Emlak Konut GYO iş birliği ile Ankara’nın gözde konut projesi Koordinat Çayyolu’nda gerçekleştirilen 2017’nin en büyük konut kampanyasında son haftaya girildi.
Ankara’nın en nezih semtlerinden Çayyolu’nda inşaatı önemli aşamaya gelen “Koordinat” projesinde, konforlu yaşam sağlayacak tüm ayrıntıların düşünüldüğünü belirten YP İnşaat'ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, “Bu özel lokasyonda ayrıcalıklı yaşamı cazip ödeme planlarıyla sunmak için Emlak Konut GYO ile başlattığımız ‘Şimdi al Ocak 2019’da ödemeye başla’ kampanyamız, 31 Ekim’de sonlanıyor. Seçkin kişilere komşu olmak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmamalarını öneriyorum” dedi.
Osman Cem Çankaya, 20 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe önemli yatırımlara imza atan YP İnşaat’ın, Başkent’in gözde lokasyonlarında örnek olacak projelerle Ankaralılar’ın yaşam kalitesini yükseltmeye devam edeceğini kaydetti.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye ekonomisinde kritik sektör tanımı yapmam gerekirse bugünkü koşullarda birinci sıraya tarımı, ikinci sıraya turizmi, üçüncü sıraya da yazılımı koyarım.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?