20.02.2018,04:51
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
BESA Kule’de; doluluk, yüzde 90’a ulaştı
Büyük kentlerde birbiri ardına yükselen iş merkezlerine ilgiyi prestijli komşular kadar, aynı çatı altında sosyalleşme sağlayan mekanlar da artırıyor.
Ankara’nın yeni merkezi Çukurambar’da marka karması ve sosyal mekanları ile kısa sürede “adres” olan BESA Kule’de doluluğun yüzde 90’a ulaştığını belirten BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, bunda lokasyonun yanında kule bünyesinde yer alan kafe, spor merkezi, kuaför, pub, hatta eczane gibi mekanların da büyük rolü olduğunu kaydetti.
BESA Kule’yi inşa ederken iş dünyasında çalışandan patrona kadar tüm bireylerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduklarını belirten Efe Bezci, şunları söyledi:
 
“Sanayi ve iş dünyasındaki gelişmelerle hızla ‘memur kenti’ algısından sıyrılan Ankara’da ofis tercihleri de değişti.
 
İşyerini apartman dairesi ya da eski tip iş merkezinden yeni nesil ofis projelerine taşımak isteyen işadamları, günün stresini atacakları sosyal mekanların da hemen yanıbaşlarında olmasını istiyorlar.
 
Bu nedenle BESA Kule, bir anda Ankara’nın en gözde ofis projesi oldu.
 
İşten bunalan nefes almak isteyenler gerek kule içindeki mekan, gerekse kulenin altını çevreleyen sosyal mekanlara inerek iş performanslarını artırıyor, aynı zamanda misafirlerini de buralarda ağırlayabiliyorlar.
 
Bence kulemizdeki yüzde 90 doluluğun en önemli nedenlerinden biri bu.
 
Kalan sınırlı sayıdaki ofisimizin de yıl sonuna kadar satışlarının tamamlanmasını planlıyoruz.”
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye ekonomisinde kritik sektör tanımı yapmam gerekirse bugünkü koşullarda birinci sıraya tarımı, ikinci sıraya turizmi, üçüncü sıraya da yazılımı koyarım.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?