22.11.2017,21:45
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
BESA Kule’de; doluluk, yüzde 90’a ulaştı
Büyük kentlerde birbiri ardına yükselen iş merkezlerine ilgiyi prestijli komşular kadar, aynı çatı altında sosyalleşme sağlayan mekanlar da artırıyor.
Ankara’nın yeni merkezi Çukurambar’da marka karması ve sosyal mekanları ile kısa sürede “adres” olan BESA Kule’de doluluğun yüzde 90’a ulaştığını belirten BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, bunda lokasyonun yanında kule bünyesinde yer alan kafe, spor merkezi, kuaför, pub, hatta eczane gibi mekanların da büyük rolü olduğunu kaydetti.
BESA Kule’yi inşa ederken iş dünyasında çalışandan patrona kadar tüm bireylerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduklarını belirten Efe Bezci, şunları söyledi:
 
“Sanayi ve iş dünyasındaki gelişmelerle hızla ‘memur kenti’ algısından sıyrılan Ankara’da ofis tercihleri de değişti.
 
İşyerini apartman dairesi ya da eski tip iş merkezinden yeni nesil ofis projelerine taşımak isteyen işadamları, günün stresini atacakları sosyal mekanların da hemen yanıbaşlarında olmasını istiyorlar.
 
Bu nedenle BESA Kule, bir anda Ankara’nın en gözde ofis projesi oldu.
 
İşten bunalan nefes almak isteyenler gerek kule içindeki mekan, gerekse kulenin altını çevreleyen sosyal mekanlara inerek iş performanslarını artırıyor, aynı zamanda misafirlerini de buralarda ağırlayabiliyorlar.
 
Bence kulemizdeki yüzde 90 doluluğun en önemli nedenlerinden biri bu.
 
Kalan sınırlı sayıdaki ofisimizin de yıl sonuna kadar satışlarının tamamlanmasını planlıyoruz.”
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay