24.10.2017,12:13
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Royal Marin Business Center, Kartal’da yükseliyor
Önemli olan sınırların ötesini görebilmek ve o sınırların dışına çıkabilmektir.
Royal Group, hayat verdiği her projesinde keşfetmenin sınırlarını zorlayarak bambaşka yeniliklere imzasını atıyor.
 
Sektöre ve geleceğin mimari anlayışına yön veren Royal Group, Royal Marin Business Center ile hayallerin ötesinde bir projeyle Kartal’da yükseliyor.
 
İş dünyasının kalbi Royal Marin Business Center ile Kartal’da atıyor.
 
İmza attığı projelerle Kartal’da özel bir konuma sahip olan ve kalıpların dışında çizgisiyle fark yaratan Royal Group, yepyeni bir konseptle iş dünyasına yeni bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor.
 
Bembeyaz lüks bir yatı andıran mimari çizgisi ve ayrıcalıklı özellikleriyle Royal Marin Business Center ile iş dünyasının rotasını Kartal’a çeviriyor.
 
‘Üstün standart ve yüksek gusto’ anlayışıyla diğer business center projelerinden ayrılan Royal Marin Business Center, son teknolojiyle donatılmış iç tasarımıyla da dinamik bir merkez haline dönüşüyor.
 
Üstün teknolojik özelliklerle modern çağın yeni merkezi
 
Modern mimari çizgisine eşlik eden yenilikçi özellikleriyle iş yaşamının dümenini Kartal’a çeviren Royal Marin Business Center, yapılara prestij katan detaylarıyla da iş dünyasının yeni buluşma noktası haline geliyor.
 
Modern mimarinin önemli temsilcilerinden olan Royal Group, çağın tüm ihtiyaçlarına cevap veren teknolojik özellikleriyle değişen global düzen içindeki yerini sağlamlaştırıyor.
 
Her detayıyla fark yaratan Royal Marin Business Center’ın en dikkat çeken özelliği ise; dış cephe cam giydirme uygulamasında  “Akustik İzolasyon Teknolojisi” kullanılıyor olması.
 
Konumu itibariyle D100 karayolu üzerinde bulunan Royal Marin Business Center, bu teknoloji ile D100 karayolu gibi günde milyonlarca motorlu aracın geçtiği bölgede meydana gelen ses kirliliğini yüzde yüz önleyerek ofislerdeki konfor düzeyi bir kat daha artıyor.
 
Alışılmış ofis düzenini yerle bir eden bir mimari anlayış…
 
Yaklaşık 2.000 metrekarelik bir alana inşa edilen Royal Marin Business Center, 51 metre yüksekliği ve 28 metre genişliğiyle devasa bir yatı andıran mimarisiyle yepyeni bir iş merkezi tanımı yapıyor. 
 
Zemin katta bulunan toplantı salonları ve otoparkların olduğu iki katı ve üzerinde önden arkaya doğru kısalarak gerçek bir lüks yat formu verilmiş 6 katı bulunuyor.
 
Katların tavan yükseklikleri zeminde 5 metre, üst katlarda ise; yaklaşık 3.5 metre olarak tasarlanan Royal Marin Business Center, toplamda 7.000 metrekare kullanım alanı sağlıyor.
 
Tüm bunlara ek olarak Royal Marine Business Center, çok amaçlı kullanım bölümleri ile büyük şirketlerin genel merkezi olarak hizmet verebilecek konseptte inşa ediliyor.
 
Projenin bodrum katında,diğer katlardaki personelin toplantılarını rahatlıkla yapabileceği genişlikte modern toplantı ve sunum salonları yer alıyor.
 
Zengin ulaşım ağıyla çevrili ayrıcalıklı bir konum…
 
Söz konusu iş merkezleri olduğunda şehrin yaşayan ve en dinamik lokasyonlarında olması beklenir.
 
Yol haritasını bu düşünceyle belirleyen Royal Group, Kartal’ın en önemli noktası D100 karayolu üzerinde yapılandırdığı Royal Marin Business Center ile şehrin yeni gözde merkezinde yükseliyor.
 
Kara, deniz ve hava ulaşım noktalarına çok yakın bir konumda yer alan Royal Marin Business Center’ın hemen bitişiğindeki metro istasyonu ile büyük ulaşım avantajları mevcut.
 
Aynı zamanda sahil şeridine, hastanelere, okullara, eğlence ve alışveriş merkezlerine de kolaylıkla ulaşılan Royal Marine Business Center daha şimdiden bölgenin iş hayatına renk katmaya aday görünüyor.
 
Güven ve kalite Royal Marin Business Center’da hayat buluyor
 
Her projesiyle prestij ve yüksek standartları bir araya getirerek elit inşaat projelerine hayat veren Royal Group, Business Center ile de aynı kalitesini sürdürüyor.
 
Üstün teknolojik donanımıyla iş yaşamına kalite ve güven katarken ulusal ve uluslararası yatırımcıların ise; yeni cazibe merkezi haline dönüşüyor.
 
www.royalgroup.com.tr
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’nin en önemli sorunların biri hukuktaki aşınma. Bunda yapılan yanlışların çok büyük bir payı olsa da, demokrasiye inanan, normal vatandaşlar açısından başka da bir kapı yok.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bolca tahmin, öngörü ve iddiadan sonra nihayet ligin dörtte birini geride bıraktık.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Brüksel'de Avrupa Birliği mahallesi Schuman'dan merhaba.
İşlenen bu mühendislik ve yatırım ekonomisi sefaletlerinin sonuçlarının ne olduğunu biliyor muydunuz?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay