Bugun...Prolink, Vertiv'in distribütörü oldu


facebook-paylas
Güncelleme: 15-11-2020 18:19:41 Tarih: 04-11-2020 16:52

Prolink, Vertiv'in distribütörü oldu

Vertiv ve Prolink, Türkiye'nin dijitalleşmesi için distribütörlük anlaşması imzaladı.

 

Bu anlaşma Vertiv’in Vertiv İş Ortağı Programı’nın (VPP) önemli bir parçası olmasıyla da öne çıkıyor.

 

Vertiv İş Ortağı Programı, veri merkezinde ve geniş kapsamlı BT ortamında hızla artan müşteri beklentilerini karşılamak için Vertiv’in hızla büyüyen iş ortağı ağına avantaj sağlıyor.

 

Bu beklentiler arasında; sınır bilişim (edge computing), dijitalleşme ve diğer güçlü trendler

dikkat çekiyor.


Başta kesintisiz enerjiye ulaşım olmak üzere, edge computing gelecek dönemde ülkelerin gelişiminde kritik rol oynayacak.

 

Gartner’ın da 2020 yılında hazırladığı raporda; dijital altyapıda anahtar teknolojiler arasında edge computing’in önemli bir yeri olduğunun altını çiziyor.

 

Edge computing 2020-2023 arasında yüksek kaliteli dijital deneyime duyulan talebi karşılamak için

en hızlı büyümesini yaşayacak.

 

- Kanal stratejisini hızlandırıyor -

 

Vertiv, yenilikçi kanal portföyünü büyütme yatırımlarına ek olarak, bayilerinin başarılı olmalarını sağlamak için kanal stratejisini de hızlandırıyor.

 

Şirketin aşamalı olarak hayata geçirdiği iş ortağı programı,

bayilerin başarılı olmasına yardımcı olacak indirim, satış pazarlama desteği, eğitim ve özel müşteri yönetimi gibi araç ve teşvikler sunuyor.


Vertiv Türkiye ve Orta Asya, Kanal Satış Müdürü Hakan Yaran yapılan anlaşmayla ilgili olarak, “Marka gücümüzü, sürekli gelişerek büyüyen ürün portföyümüzü, tecrübemizi ve sürekliliğimizi Prolink’in BT kanalındaki dağıtım ağı ve katma değerli çalışma modeli ile birleştirdiğimiz için mutluyuz” diyor.

 

Yaran, hedeflerinin özellikle edge dağıtımları ve uzaktan BT yönetiminde beklenen büyümeye hızlı ve katma değerli bir yanıt vermek olacağını ifade ediyor.


Prolink Satış Direktörü Ali Erkan Konak da; global BT altyapı sektörünün güçlü ve yenilikçi global üreticilerinden Vertiv ile Türkiye’nin katma değerli distribütörü Prolink’in güçlerini birleştirme kararından dolayı büyük mutluluk duyduklarını dile getiriyor.

 

Konak, “Her iki şirketin dinamizmi ile sürekli gelişim gösteren BT sektöründeki ihtiyaçların karşılanabileceği yeni bir platform oluşuyor.

 

Sahip olunan tecrübe ve potansiyelin birleşmesi sonucunda oluşacak inovatif iş çözümlerine pazardan olumlu tepkiler geleceğini düşünüyoruz” diyor.

 

Vertiv Hakkında;


Vertiv donanım, yazılım, iş analitiği ve devamlı servisleri bir arada sunarak müşterilerinin kritik öneme sahip uygulamalarının kesintisiz çalışmasını, en iyi performansı sunmasını ve ihtiyaca uygun şekilde büyümesini garanti altına alıyor.

 

Vertiv veri merkezlerinin, haberleşme ağlarının, ticari ve endüstriyel tesislerin bugün karşılaştığı

en önemli zorlukları çözerken güç kaynağı, soğutma ve IT altyapı çözüm ve servisleriyle buluttan uç nokta aygıtlarına kadar kapsamlı bir portföy sunuyor.

 

Merkezi ABD'nin Ohio eyaletinde, Columbus'ta bulunan Vertiv'in 20 bine yakın çalışanı bulunuyor ve şirket 130'dan fazla ülkede iş yapıyor.

 

Vertiv.com 

 

Prolink Hakkında;


Türkiye bilişim pazarının katma değerli distribütörü Prolink, tüm dünyadan alanında öncü ve vizyoner üreticiler ile iş birliği yaparak müşterilerine en güncel ve ileri teknoloji çözümlerini, en etkin şekilde sunmayı ilke edinmiştir.

 

Prolink, sektörü ve müşterilerin ihtiyaçlarını en etkin şekilde analiz eden deneyimli kanal satış ekibi, uzman teknik kadrosu, sağlam finansal yapısı, hızlı ve esnek lojistik hizmetleri ve güçlü pazarlama faaliyetleri ile çözüm sunduğu iş ortakları ağının hızlı bir şekilde büyümesine ve proje yönetimindeki gücüne katkı sağlamaktadır.

 

23 yıldır süregelen güçlü ve güvenilir yapısı ile yeni iş birliklerine ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle her zaman öncü olan Prolink, bilişim sektöründe liderlik konumunu sürdürmektedir.

 

prolink.com.trEtiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER TEKNOLOJİ Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
YUKARI YUKARI