Bugun...Micro Focus, bağımsız araştırma şirketi Forrester raporunda Hibrit Bulut Yönetimi kategorisinin lideri olarak belirlendi


facebook-paylas
Güncelleme: 27-01-2021 17:03:36 Tarih: 19-01-2021 15:46

Micro Focus, bağımsız araştırma şirketi Forrester raporunda Hibrit Bulut Yönetimi kategorisinin lideri olarak belirlendi

Micro Focus, Hybrid Cloud Management X çözümüyle bağımsız araştırma şirketi Forrester’ın düzenli olarak hazırladığı Forrester Wave™: Hybrid Cloud Management başlıklı raporda;

“Hibrit Bulut Yönetimi” kategorisinin liderlerinden biri olarak belirlendi.

 

Raporda, referans olarak alınan müşterilerin Micro Focus çözümünü, keşif yöntemleri, hizmet yönetimi, kullanıcı arayüz ve kontrol panelleri, hazır servis şablonları ve iş akışı tasarlama kolaylığı özelliklerinden dolayı öne çıkarttıkları belirtildi.

 

Micro Focus HCMX'in BT operasyon ekiplerine hizmet sunumunu otomatikleştirme ve geliştiricilere

en iyi deneyim sunma gücü sağladığını belirten Micro Focus BT Operasyon Yönetimi Çözümlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tom Goguen, “HCMX ile Micro Focus Ar-Ge bünyesinde de geliştiricilere kullanımı şeffaf bir şekilde yönetebilecekleri self servis bir platform sunduk.

 

İlk yıl altyapı ve bulut maliyetlerini 1 milyon dolar azaltmayı ve 5 milyon dolar değerinde donanımı yeniden kullanmayı başardık.

 

HCMX ve müşterilerimizin kazanımları ile elde ettiğimiz bu başarı sayesinde; Forrester Wave'in Hibrit Bulut Yönetimi kategorisinde lider olduk ve bundan büyük bir gurur duyuyoruz" dedi.

 

- Toplam sahip olma maliyetlerini düşürüyor ve yatırım koruması sağlıyor -

 

Sektörün genel ve özel bulut altyapılarının yönetimini tek noktada toplayabilen ilk bulut yönetim çözümü olan HCMX, maliyet yönetimi için analitiğe dayalı önerilerle, çoklu bulut hizmet tüketimini merkezi olarak görüntülemeye olanak sağlıyor.

 

Böylece müşterilerin mevcut yatırımlarını değerlendirirken, hız, ölçeklenebilirlik, çeviklik ve düşük maliyetlerden faydalanabilmelerine olanak tanıyor.

 

Raporda, Micro Focus HCMX'in "Karmaşık ortamların yönetimine ihtiyaç duyan büyük kuruluşlar için en uygun çözüm olduğu ve müşterilerin aynı zamanda destek hizmetlerinden çok memnun kaldıkları" belirtiliyor.

 

Micro Focus HCMX, dijital dönüşümün hızla devam ettiği günümüz dünyasında şirketlerin mevcut şirket içi altyapı yatırımlarından faydalanmaya devam etmelerini sağlayarak BT açısından toplam sahip olma maliyetlerini düşürmelerine yardımcı oluyor.

 

Forrester Wave™: Hybrid Cloud Management, Q4 2020 başlıklı raporun tamamına buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 

Micro Focus Hakkında;

 

Micro Focus, dünya çapındaki 40 bin müşteriyi dijital olarak dönüştürme konusunda

güçlendirecek kurumsal yazılımlar sunar.

 

Güçlü bir analitik ekosistemle desteklenen geniş bir portföy ile şirket,

müşterilerin dijital dönüşümün dört temel sütununu ele almasını sağlıyor:

Kurumsal DevOps, 

Hibrit BT Yönetimi,

Öngörücü analitik ve

Güvenlik, Risk ve Yönetişim.

 

Tasarım gereği bu araçlar var olan ve gelişmekte olan teknolojiler arasında bir köprü görevi görüyor.

 

Böylelikle müşteriler aynı anda çalışırken dönüşümü gerçekleştirebiliyor.

 

https://www.microfocus.com/en-us/homeEtiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER TEKNOLOJİ Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
YUKARI YUKARI