Bugun...



İstanbul'da su kesintisi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), Üsküdar Küçük Çamlıca Terfi Merkezi’nde bakım-onarım çalışması yapılacağını duyurdu.

facebook-paylas
Güncelleme: 04-11-2019 13:19:35 Tarih: 04-11-2019 13:15

İstanbul'da su kesintisi

İSKİ’den verilen bilgiye göre; çalışma nedeniyle;

5 Kasım Salı saat 11:00’den itibaren 9 ilçeye 10 ila 20 saat arasında su verilemeyecek.

 

Su kesintisi yapılacak ilçeler ve etkilenecek mahalleler ise şunlar:

 

FATİH

 

Cankurtaran, Sultan Ahmet, Binbirdirek, K.Ayasofya, Emin Sinan, Şahsuvarbey, Mimar Hayrettin, Muhsine Hatun, Saraç İshak, Mimar Kemallettin, Nişanca, Katip Kasım, Mesihpaşa, Aksaray, Cerrahpaşa, Haseki Sultan, KocaMustafapaşa, Sümbül Efendi, Yedikule, Silivri kapı, Karagümrük, Topkapı, Hocapaşa, Hobyar, Sururi, Molla Fenari, Alemdar, Beyazıt, Taya Hatun, Mercan, Tahtakale, Rüstempaşa, Demirtaş, Süleymaniye, Hoca Gıyasettin, Hacı Kadın, Yavuz Sinan, Sarıdemir, Cibali, Yavuz Sultan Selim, Balat ve Ayvansaray… Kesinti 10 saat…

 

ZEYTİNBURNU

 

Beştelsiz, Çırpıcı, Gökalp, Kazlıçeşme, Maltepe, Merkez Efendi, NuriPaşa, Seyit Nizam, Sümer, Telsiz, Veliefendi, Yenidoğan ve Yeşiltepe… Kesinti 10 saat.

 

BEYOĞLU

 

Arap Cami, Emekyemez, Bereketzade, Müeyyetzade, Şahkulu, Kemankeş, Karamustafapaşa, Hacımimi, Evliya Çelebi, Asmalı Mescit, Tomtom, Firuzağa, Kuloğlu, KılıçAliPaşa, Cihangir, Pürtelaş, Hasan Efendi, Ömer Avni ve Gümüşsuyu. Kesinti 10 saat.

 

BEŞİKTAŞ

 

Vişnezade, Sinanpaşa, Türkali, Cihannüma, Abbas Ağa, Yıldız, Mecidiye, Ortaköy, Kuruçeşme, Arnavutköy ve Bebek. Kesinti 10 saat.

 

KADIKÖY

 

Acıbadem, Koşuyolu, Caferağa, Osmanağa, Rasimpaşa, Zühtüpaşa, Fikirtepe, Dumlupınar, Eğitim ve Fenerbahçe, Hasanpaşa. Kesinti 10 saat.

 

ÜSKÜDAR

 

Kandilli, Küçüksu, İcadiye, Kuzguncuk, Selami Ali, Mimar Sinan, Ahmediye, Beylerbeyi, Çengelköy, Kuleli, Selimiye, Salacak, Bulgurlu, Cumhuriyet, Yavuztürk, Bahçelievler, M.Akif Ersoy, Güzeltepe, Burhaniye, K.Çamlıca, Sultantepe ve Zeynep Kamil 10 saat Acıbadem, Altunizade, Murat Reis, Valide-i Atik, Barbaros, Kısıklı, Ferah, Kirazlıtepe, Küplüce ve Ünalan bölgeleri ile Yavuztürk’ün üst kotları. Kesinti 20 saat.

 

ATAŞEHİR

 

Örnek, Esatpaşa ve Fetih. Kesinti 20 saat.

 

ÜMRANİYE

 

Armağanevler, Atakent, Atatürk, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Hekimbaşı, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Namık Kemal, Saray, Site, Tantavi, Topağacı ve Yamanevler 10 saat Atatürk Mahallesi’nin üst kotları. Kesinti 20 saat.

 

BEYKOZ

 

Göksu ve Yeni mahallelerinin bir kısmı. Kesinti 10 saat.







Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 9 5 1 3 19 11 18 +8
2 Fenerbahçe 9 5 2 2 18 9 17 +9
3 Yeni Malatyaspor 9 5 3 1 22 10 16 +12
4 Trabzonspor 9 4 1 4 19 12 16 +7
5 Galatasaray 10 4 2 4 11 9 16 +2
6 Sivasspor 9 4 2 3 16 11 15 +5
7 İstanbul Başakşehir 9 4 2 3 16 12 15 +4
8 Beşiktaş 9 3 3 3 11 12 12 -1
9 Konyaspor 9 3 3 3 11 13 12 -2
10 Gaziantep FK 9 3 3 3 14 18 12 -4
11 Kasımpaşa 9 3 4 2 12 13 11 -1
12 Denizlispor 9 3 4 2 9 10 11 -1
13 Antalyaspor 9 3 4 2 10 17 11 -7
14 Çaykur Rizespor 10 3 5 2 10 18 11 -8
15 Göztepe 9 2 4 3 8 11 9 -3
16 MKE Ankaragücü 9 2 4 3 6 13 9 -7
17 Gençlerbirliği 9 1 5 3 12 14 6 -2
18 Kayserispor 9 0 5 4 8 19 4 -11
Takım O G M B A Y P AV
1 Ümraniyespor 9 5 2 2 18 10 17 +8
2 Hatayspor 9 5 2 2 13 9 17 +4
3 Akhisarspor 9 5 3 1 12 9 16 +3
4 Balıkesirspor 9 5 3 1 14 9 16 +5
5 Fatih Karagümrük 9 4 1 4 15 9 16 +6
6 Altay 9 4 2 3 14 11 15 +3
7 Bursaspor 9 6 3 0 15 13 15 +2
8 Keçiörengücü 9 3 1 5 7 6 14 +1
9 BB Erzurumspor 9 4 3 2 10 8 14 +2
10 Menemenspor 9 3 4 2 7 11 11 -4
11 İstanbulspor 9 2 2 5 15 15 11 0
12 Adana Demirspor 9 2 2 5 10 7 11 +3
13 Osmanlıspor FK 9 4 4 1 11 13 10 -2
14 Boluspor 9 2 5 2 10 12 8 -2
15 Giresunspor 9 2 5 2 9 16 8 -7
16 Adanaspor 9 1 4 4 12 17 7 -5
17 Altınordu 9 1 6 2 8 16 5 -8
18 Eskişehirspor 9 1 7 1 10 19 5 -9
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa FK 10 9 0 1 32 10 28 +22
2 Samsunspor 10 6 0 4 19 4 22 +15
3 Afjet Afyonspor 10 6 2 2 18 7 20 +11
4 Yeni Çorumspor 10 6 3 1 13 10 19 +3
5 Zonguldak Kömürspor 10 5 2 3 14 7 18 +7
6 Sancaktepe Bld 10 5 4 1 17 8 16 +9
7 Tarsus İdman Yurdu 10 5 4 1 9 12 16 -3
8 Pendikspor 10 4 4 2 13 12 14 +1
9 Hekimoğlu Trabzon 10 4 4 2 17 20 14 -3
10 İnegölspor 10 4 5 1 14 10 13 +4
11 Sarıyer 10 3 3 4 8 10 13 -2
12 Gümüşhanespor 10 3 5 2 12 15 11 -3
13 Hacettepe Spor 10 3 5 2 8 18 11 -10
14 Kırklarelispor 10 2 4 4 7 17 10 -10
15 1922 Konyaspor 10 3 7 0 11 17 9 -6
16 Başkent Akademi FK 10 2 6 2 11 15 8 -4
17 Amed Sportif 10 1 4 5 5 11 8 -6
18 Şanlıurfaspor 10 0 9 1 1 26 14 -25
Takım O G M B A Y P AV
1 Serik Belediyespor 10 7 1 2 21 11 23 +10
2 Artvin Hopaspor 10 6 0 4 22 7 22 +15
3 Karaköprü Belediyespor 10 5 0 5 11 3 20 +8
4 24 Erzincanspor 10 5 1 4 12 5 19 +7
5 Çatalcaspor 10 4 1 5 12 8 17 +4
6 Buca FK 10 5 4 1 12 15 16 -3
7 68 Aksaray Belediyespor 10 4 3 3 9 5 15 +4
8 Şile Yıldızspor 10 3 3 4 9 8 13 +1
9 Çankaya FK 10 3 3 4 10 11 13 -1
10 Silivrispor 10 3 4 3 12 12 12 0
11 Düzcespor 10 3 4 3 5 8 12 -3
12 Erzin Spor Kulübü 10 2 3 5 8 9 11 -1
13 Yeni Orduspor 10 1 2 7 3 6 10 -3
14 Kızılcabölükspor 10 2 4 4 10 15 10 -5
15 Sultanbeyli Bld. 10 1 4 5 6 10 8 -4
16 Yomraspor 10 1 4 5 6 11 8 -5
17 Tokatspor 10 0 7 3 6 16 3 -10
18 Manisaspor 10 0 7 3 6 20 3 -14
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 02/11/2019 Konyaspor vs Gençlerbirliği
 02/11/2019 Alanyaspor vs İstanbul Başakşehir
 02/11/2019 Trabzonspor vs Göztepe
 02/11/2019 Antalyaspor vs Beşiktaş
 03/11/2019 Denizlispor vs Sivasspor
 03/11/2019 Kasımpaşa vs Yeni Malatyaspor
 03/11/2019 Kayserispor vs Fenerbahçe
 04/11/2019 MKE Ankaragücü vs Gaziantep FK
 08/11/2019 Fenerbahçe vs Kasımpaşa
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 02/11/2019 Hatayspor vs Altay
 02/11/2019 Adanaspor vs Boluspor
 02/11/2019 Menemenspor vs Ümraniyespor
 02/11/2019 Akhisarspor vs Adana Demirspor
 03/11/2019 Keçiörengücü vs Giresunspor
 03/11/2019 Eskişehirspor vs Osmanlıspor FK
 03/11/2019 Fatih Karagümrük vs BB Erzurumspor
 03/11/2019 Altınordu vs İstanbulspor
 04/11/2019 Bursaspor vs Balıkesirspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 03/11/2019 Elazığspor vs Uşak Spor
 03/11/2019 Bayburt Özel İdare Spor vs Ankara Demirspor
 03/11/2019 Bandırmaspor vs Bodrumspor
 03/11/2019 Eyüpspor vs Etimesgut Belediyespor
 03/11/2019 Kastamonuspor vs Sivas Belediyespor
 03/11/2019 Kırşehir Belediyespor vs Kahramanmaraşspor
 03/11/2019 Niğde Anadolu FK vs Kardemir Karabükspor
 03/11/2019 Sakaryaspor vs Van Spor
 03/11/2019 Tuzlaspor vs Ergene Velimeşe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 03/11/2019 Karaköprü Belediyespor vs Yeni Orduspor
 03/11/2019 24 Erzincanspor vs Çatalcaspor
 03/11/2019 Buca FK vs Tokatspor
 03/11/2019 Çankaya FK vs Artvin Hopaspor
 03/11/2019 Düzcespor vs Serik Belediyespor
 03/11/2019 Erzin Spor vs Kızılcabölükspor
 03/11/2019 Silivrispor vs Sultanbeyli Bld.
 03/11/2019 Şile Yıldızspor vs Yomraspor
 03/11/2019 68 Aksaray Belediyespor vs Manisaspor
 03/11/2019 68 Aksaray Belediyespor - Manisaspor Manisaspor ligdeki son 10 maçında hiç kazanamadı  68 Aksaray Belediyespor yenilmez
 03/11/2019 Şile Yıldızspor - Yomraspor Yomraspor ligdeki son 7 maçında hiç kazanamadı  Şile Yıldızspor yenilmez
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
HABER ARA
YUKARI YUKARI