Bugun...AdColony IAB UK Gold Standard 2.0 Sertifikası'nı bir kez daha kazandı


facebook-paylas
Güncelleme: 20-01-2021 01:40:51 Tarih: 12-01-2021 14:09

AdColony IAB UK Gold Standard 2.0 Sertifikası'nı bir kez daha kazandı

Markalar için güvenilir ve yaratıcı reklam çözümleri sunan mobil reklam platformu AdColony, Interactive Advertising Bureau (IAB) İngiltere tarafından Gold Standard 2.0 sertifikası ile ödüllendirildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyor.

 

2.0 sertifikası kapsamında; reklamverenler, reklam ağları, medya kuruluşları ve

daha fazlası dahil olmak üzere tüm çevrimiçi reklamcılık ekosistemi yer alıyor.

 

Bu sertifikayla AdColony, 2018'de Gold Standard 1.0 sertifikasını alan ilk grubun üyesi olduktan sonra 2.0 sertifikasını alan da ilk şirketlerden biri oluyor.

 

AdColony’nin finansal sorumlusu Jude O’Connor, IAB İngiltere'nin Gold Standard 2.0 sertifikasını aldıkları için çok gururlu olduklarını belirtirken, AdColony'nin bu başarısını reklam verenlere sağlamış olduğu şeffaflık, marka güvenliği, ve reklam kalitesine bağlıyor.

 

IAB İngiltere’nin Gold Standard 2.0’ı, sertifikalı şirketler için daha katı şeffaflık ve güven kriterlerini de beraberinde getiriyor.

 

Sektörler arası şeffaflığı artıran ve tüketici verilerinin kullanımını standartlaştıran bu sertifika,

dijital reklamcılık endüstrisindeki gizlilik problemlerini proaktif bir şekilde çözmek için

önemli bir adım atılmasını sağlıyor.

 

Ayrıca, Gold Standard 2.0, IAB Tech Lab’ın sellers.json ve OpenRTB SupplyChain Object reklam standartlarını da içeriyor - her ikisi de dijital dünyada güvenilirliği ve denetlenmeyi artırmaya hizmet etmekle birlikte; endüstrinin reklam sahteciliğiyle mücadele yeteneğini de güçlendiriyor.

 

IAB İngiltere’de Reklam Teknolojileri ve Standartları Müdürü olan Nickesh Patel, Gold Standard 2.0 sertifikası almaya hak kazandığı için AdColony’i tebrik ederken sözlerine; şu şekilde devam ediyor:

 

“Sektör değişimine ayak uydurmak ve sektör olarak çıtayı yükseltmeye devam ettiğimizden emin olmak için geçen yıl Gold Standard'ın 2.0 sertifika yenileme sürecini başlattık.

 

Dijital reklamcılık için daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek adına hepimiz kolektif olarak çalışırken, AdColony'nin de desteğini hissetmek bizim için çok değerli.”

 

Gold Standard sertifikası, dijital dünyada yer alan tüm IAB İngiltere üyelerine açık.

 

Dijital reklamcılık deneyiminin kalitesini arttırmak, Kişisel Verilerin Kullanılması Kanunu (KVKK) ve Gizlilik yasasına uygunluk sağlamak, reklam sahteciliğini gidermek ve marka güvenliğini desteklemek için var gücüyle çalışan IAB, dijital dünyaya yön vermeye devam edecek.

 

 

IAB İngiltere Hakkında;

 

Interactive Advertising Bureau (IAB), dijital reklamcılık için sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeye kendini adamış dijital reklamcılık sektörü kuruluşlarındandır.

 

Medya sahipleri, ajanslar, reklam teknolojileri ve markalar dahil olmak üzere üyeleri aracılığıyla sorunları ele alarak, dijitali benzersizleştirmek ve işletmeleri bir araya getirerek dijitalin geleceğe hazırlanmasına katkı sağlar.

 

https://www.iabuk.com/

 

 

AdColony Hakkında;

 

AdColony 1.5 milyar kullanıcı erişimi ile beraber dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında yer almaktadır.

 

Mobil reklam sektörünü büyütme ana misyonu ile beraber kullanıcılara reklam anlamında en yüksek kalitede etkileşim ile ulaşmaya odaklanan Adcolony, Fortune 500 içerisinde yer alan markaların ve dünyanın en çok kullanılan uygulamalarının %85’inin güvenini sağlamıştır.

 

Instant-Play™ mobil video reklam teknolojisi, global performans bazlı reklam gücü, yaratıcı kreatif mobil rich media çözümleri, Top 1000 uygulama içerisinde kullanılan SDK’sı ile beraber markaların tüketicilere, onların hayatlarındaki en önemli ekran üzerinden ulaşmalarını sağlıyoruz.

 

Yüzde 100 Opera ASA iştiraki olan Adcolony dünya çapında 20 ofisi ile beraber global bir organizasyon olarak hizmet vermektedir.

 

AdColony Türkiye Interactive Advertising Bureau (IAB) ve Mobile Marketing Association (MMA) üyesidir.Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER TEKNOLOJİ Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
YUKARI YUKARI