15.12.2017,07:14
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
İtalyanlar, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’ne sponsor oldu
Avrupa’nın yatak devi Magniflex, toplamda dört Dünya Şampiyonluğu bulunan İtalya Milli Futbol Takımı’nın ardından, Türkiye’nin yükselen yıldızı İstanbul Başakşehir’e sponsor oldu.
 
2018 sonuna kadar devam edecek sponsorluk anlaşması kapsamında, Başakşehirli oyuncular, kulübün tesislerinde Magniflex’in sporcu sağlığını destekleyen uyku ürünlerini kullanacak.
 
Türkiye’de Yatcop tarafından 125 farklı noktada satışa sunulan İtalyan Magniflex yatakları, Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde oynadığı güzel oyun ve aldığı başarılı sonuçlarla taraflı tarafsız tüm futbolseverlerin beğenisini kazanan İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün sponsorları arasına katıldı.
 
 
Altunbaş; “Markanın yenilikçi ruhu, İstanbul Başakşehir’in futbol dinamizmi ile örtüşüyor”
 
Yeni nesil uyku ürünlerini, Dünyanın dört bir yanındaki 100’ü aşkın ülkeye ihraç eden Magniflex ile İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasına ilişkin açıklamalarda bulunan YATCOP Yönetim Kurulu Başkanı Davut Altunbaş, “Sağlıklı uyku ürünleri sunan Magniflex sporla, özellikle de futbolla oldukça yakın duran bir marka. 
 
Markanın reklam yüzü Dünyaca ünlü İtalyan kaleci Buffon.
 
Magniflex aynı zamanda İtalya Milli Takımı’nın da sponsoru.
 
Türkiye’de ise; Başakşehir’i tercih ettiler.
 
Magniflex’in yatak endüstrisine yön veren yenilikçi ruhu ile kulübün sahip olduğu futbol dinamikleri birbiriyle çok örtüşüyor.
 
Bu anlaşma ile Başakşehir’in yanında olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi. 
İstanbul Başakşehirli oyuncuların yatakları İtalya’da özel olarak üretildi
 
Yapılan sponsorluk anlaşması sonrası İstanbul Başakşehirli oyuncular, Magniflex’in kendileri için özel olarak ürettiği, aynı zamanda İtalya Milli Takım oyuncularının da kullandığı, sporcu sağlığını destekleyen yatak ve yastıklarda dinlenecek. 
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Herkes istihdam meselesine takılmış durumda. Hatta şu an TOBB üyelerinden artı 2 istihdam istendi.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Yüksek enflasyon dönemlerinde işletmeleri bekleyen büyük tehlike...
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?