22.02.2018,12:04
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
İtalyanlar, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’ne sponsor oldu
Avrupa’nın yatak devi Magniflex, toplamda dört Dünya Şampiyonluğu bulunan İtalya Milli Futbol Takımı’nın ardından, Türkiye’nin yükselen yıldızı İstanbul Başakşehir’e sponsor oldu.
 
2018 sonuna kadar devam edecek sponsorluk anlaşması kapsamında, Başakşehirli oyuncular, kulübün tesislerinde Magniflex’in sporcu sağlığını destekleyen uyku ürünlerini kullanacak.
 
Türkiye’de Yatcop tarafından 125 farklı noktada satışa sunulan İtalyan Magniflex yatakları, Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde oynadığı güzel oyun ve aldığı başarılı sonuçlarla taraflı tarafsız tüm futbolseverlerin beğenisini kazanan İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün sponsorları arasına katıldı.
 
 
Altunbaş; “Markanın yenilikçi ruhu, İstanbul Başakşehir’in futbol dinamizmi ile örtüşüyor”
 
Yeni nesil uyku ürünlerini, Dünyanın dört bir yanındaki 100’ü aşkın ülkeye ihraç eden Magniflex ile İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasına ilişkin açıklamalarda bulunan YATCOP Yönetim Kurulu Başkanı Davut Altunbaş, “Sağlıklı uyku ürünleri sunan Magniflex sporla, özellikle de futbolla oldukça yakın duran bir marka. 
 
Markanın reklam yüzü Dünyaca ünlü İtalyan kaleci Buffon.
 
Magniflex aynı zamanda İtalya Milli Takımı’nın da sponsoru.
 
Türkiye’de ise; Başakşehir’i tercih ettiler.
 
Magniflex’in yatak endüstrisine yön veren yenilikçi ruhu ile kulübün sahip olduğu futbol dinamikleri birbiriyle çok örtüşüyor.
 
Bu anlaşma ile Başakşehir’in yanında olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi. 
İstanbul Başakşehirli oyuncuların yatakları İtalya’da özel olarak üretildi
 
Yapılan sponsorluk anlaşması sonrası İstanbul Başakşehirli oyuncular, Magniflex’in kendileri için özel olarak ürettiği, aynı zamanda İtalya Milli Takım oyuncularının da kullandığı, sporcu sağlığını destekleyen yatak ve yastıklarda dinlenecek. 
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye reel sektör bazında konsantrasyonunu ihracata bağlamış durumda. Elbette bunun önemini yok sayacak değilim.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?