19.02.2018,06:53
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Loda Mobilya,yeni koleksiyonunu ilk kez Furniture İstanbul’da sergileyecek;7-12 Kasım
Çağdaş ev dekorasyon anlayışının en önemli temsilcilerinden Loda Mobilya,..
kalite ve yeni nesil tasarım anlayışıyla Türk mobilyacılığının, uluslararası arenada daha görünür olmasını amaçlayan Furniture İstanbul Fuarı’na katılacak.
 
Bir CNR Holding kuruluşu olan Pozitif Fuarcılık ve MOSDER iş birliğiyle düzenlenecek olan organizasyon, Türkiye’nin en önemli mobilya markalarını bu fuarda buluşturacak.
 
Türkiye mobilya sektörü adına prestijli ve interaktif bir platform sunan Furniture İstanbul, Avrasya’nın en büyük uluslararası fuar merkezi olan CNREXPO’da 7 Kasım 2017 tarihinde start verecek.
 
12 Kasım’a kadar sürecek olan Furniture İstanbul, diğer fuarlardan farklı olarak tüm ürünleri uluslararası standartlarda kategorilendirerek organizasyona yeni bir soluk getirecek.
 
Sektörün dinamikleri bu fuarda yakalanacak
 
Furniture İstanbul Fuarı’nın geniş ve prestijli bir katılım profili bulunduğunu ve mobilya sektörü için önemli bir durak haline geldiğini ifade eden Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak “Son yıllarda önemli bir ivme kazanan mobilya sektörü adına yapılan bu organizasyonları çok değerli buluyorum. Mobilya sektörü her sene kendine yeni şeyler katarak yoluna devam eden bir sektör.
 
Bu anlamda değişen dinamiklere ayak uydurmak ve bunların bir parçası olmak için fuar ve organizasyonlar önemli bir adım.
 
Burada birçok alıcıyla bir araya gelerek sıcak bir iletişim kurabiliyor ve hedef kitlemize doğrudan ulaşabiliyoruz.
 
Üstelik uluslararası alıcılarla bir araya gelme fırsatı sunan fuar, yurt dışı bağlantılı birçok iş birliklerinin de önünü açıyor” dedi.
Ayşegül Hotiç imzalı koleksiyon, ilk kez Furniture İstanbul’da 
 
Denenmemişi denemek felsefesiyle yola çıkan ve hayat verdiği tasarımlarla bu felsefeninin izini süren Loda Mobilya, yaşam alanlarında fark yaratan işlere imzasını atıyor.
 
Bir markanın kimliğinin tasarım olduğuna inanan Loda, tasarımlarıyla her zaman sınırların dışına çıkabilmeyi ve ezber bozmayı hedefliyor.
 
Bu anlamda Ayşegül Hotiç iş birliğiyle yepyeni bir koleksiyona hayat veren Loda Mobilya’nın amacı, bu koleksiyon ile özgün ve özgür yaşam alanları yaratmak.
 
Tasarımda kreatif, modern ve loft çizgileri tercih ettiklerini söyleyen Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak yeni koleksiyonla ilgili şunları söyledi:
 
“Uzun zamandır üzerinde titizlikle durduğumuz koleksiyonda Türkiye’nin en önemli tasarımcılarından Ayşegül Hotiç ile birlikte çalıştık.
 
Salon mobilya grubuyla ilgili tasarımlardan oluşan koleksiyon; yemek masasından büfeye, sehpadan sandalyeye kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsıyor.
 
Dekorasyon anlayışına yeni bir yorum getirme mottosuyla hayat verdiğimiz bu koleksiyonun, Furniture İstanbul Fuarı’na yenilikçi bir yaklaşım kazandıracağına inanıyorum.
 
Şunu söylemek isterim ki, ilk kez bu fuarda göreceğiniz koleksiyon; ruhun, tasarım aşkının ve kendini ifade etme biçiminin bir yansımasıdır.” 
 
Ev dekorasyonunda stil ve şıklığa rehberlik eden Loda Mobilya, yüksek gusto ve rafine bir dizayn anlayışıyla oluşturduğu tasarımlarının yanı sıra yepyeni koleksiyonuyla 4.Hall, A01 standında ziyaretçileriyle buluşacak. 
 
www.loda.com.tr

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Bertolt Brecht’in 120 yaşı dolayısıyla Zeliha Berksoy müthiş bir oyun sahneye koydu: İnsan neyle yaşar?
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?