23.11.2017,19:27
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
H.Kerem Özdağ,NN Hayat ve Emeklilik’in Risk Genel Müdür Yardımcısı oldu
NN Hayat ve Emeklilik’in Risk Genel Müdür Yardımcılığı görevine H.Kerem Özdağ atandı.
1998 yılında Hacettepe İstatistik Bölümü'nden mezun olan Özdağ iş hayatına 1998 yılında Hazine Müsteşarlığı Sigorta Denetleme Kurulu bünyesinde Sigorta Denetleme Aktüer Yardımcısı olarak başladı.
 
Daha sonra aynı kurumda Sigorta Denetleme Aktüeri olarak çalıştı ve 2005 - 2007 yıllarında Boston Üniversitesi’nde Aktüerya yüksek lisansını tamamladı.
 
2010 ve 2011 yıllarında Ernst & Young bünyesinde Aktüerya Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2013 yılına kadar Sompo Japan Sigorta’da Aktüerya Müdürü olarak çalıştı.
 
Son dört yıldır Türkiye Sigorta Birliği’nde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Özdağ 1977 Ankara doğumludur.
 
https://www.nnhayatemeklilik.com.tr/

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay