18.03.2018,22:38
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Fresh’nSoft,yeni mini mendilleriyle pratik hijyeni ceplere sığdırıyor
Hijyenin en temel unsurlarının başında el temizliği geliyor.
Okulların tatile girmesiyle birlikte çocuklar dışarıda daha fazla vakit geçirmeye ve mikroplarla özellikle de AVM, oyun alanlarında daha fazla temas etmeye başlıyor.
 
Annelerin bu konudaki endişe ve hassasiyetlerini paylaşan Fresh’nSoft, yeni mini mendilleriyle pratik hijyeni ceplere sığdırıyor.
 
Çocukların temizlik alışkanlığı kazanması adına önemli bir adım atan Fresh’nSoft, bu özel gündehijyene en çok ihtiyaç duyan çocuklar için antibakteriyel bir ürünle geliyor.
 
Annelerin en büyük destekçisi cep mendilleri
 
Fresh’nSoft’un çocuklara özelgeliştirdiği mini cep mendiller, hijyeni keyifli hale getirirken kolay taşınabilme özelliği ile yanında olamadığınız zamanlarda da çocuklarınıza temizlik alışkanlığını kazandırıyor. 
 
Böylece mini cep mendilleri ile minikler okulda parkta, sokakta her an her yerde hijyeni yanlarında taşıyor.
 
Antibakteriyel Cep Mendilleri
 
Fresh’nSoft minik cep mendilleri, miniklerin hijyen alışkanlıklarını keyfe dönüştürerek geliştirme mottosu ile üretildi.
 
“Antibakteriyel” özelliği ile çocukların sağlığını tehdit eden zararlı bakterileri %99,9 etkisiz hale getiren mini cepler, üniversite ve özel laboratuvarlarda yapılan testlerden tam not almıştır.
 

www.freshnsoft.com

http://www.facebook.com/FreshnSoft

https://twitter.com/FreshnSoft

 


,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türk reel sektörünün şu an için önündeki en kritik gündemlerden birini dijitalleşme oluşturuyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?