24.03.2018,09:10
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Sağlık, güzellik ve modanın kalbi ANKAmall’da atacak
Türkiye’nin sağlık, güzellik ve moda alanındaki sevilen uzmanları, keyifli söyleşilerle her hafta ANKAmall ziyaretçileri ile bir araya gelecek.
Yaşama değer katan; sağlık, moda ve güzelliğin şifreleri her biri alanında ilk akla gelen isimler olan uzmanlarca paylaşılacak.
 
Sağlıklı yaşam üzerine yazdığı kitapları ve uzman görüşleriyle milyonlar tarafından takip edilen Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, sağlıklı ve uzun yaşam önerileriyle sık sık gündeme gelen Dr. Ender Saraç, sağlıklı yaşamın şifrelerini Ankaralılarla paylaşacak.
 
Sağlıklı olmanın yanında güzel görünmenin sırlarının da paylaşılacağı söyleşilerin diğer konukları da Şeyda Coşkun ve Ebru Şallı olacak.
-----
Modayı yakından takip eden ANKAmall ziyaretçileri, modanın başkenti olarak anılan AVM’de ünlü modacıları da karşısında bulacak. 
 
Atıl Kutoğlu, Raşit Bağzıbağlı, Dilek Hanif ve Özlem Süer, moda sohbetleri ile söyleşilere renk katacak.
-----
Her Salı ve Perşembe günü ünlü bir konuk ve önemli konularla gerçekleşecek söyleşiler saat 18.00-19.00 arasında yapılacak.
-----
14 Kasım’da Ebru Şallı ile başlayacak söyleşiler sırasıyla; 
16 Kasım’da Atıl Kutoğlu,
21 Kasım’da Şeyda Coşkun,
23 Kasım’da Raşit Bağzıbağlı,
28 Kasım’da Ender Saraç,
30 Kasım’da Dilek Hanif,
  5 Aralık’ta Osman Müftüoğlu ile gerçekleşecek ve son olarak
  7 Aralık’ta Özlem Süer ile son bulacak.
 
Müzik, “her gün”
 
Hayatın tüm güzelliklerine dokunan ANKAmall, müzik dinletileri ile de ziyaretçilerinin ruhunu okşamayı sürdürecek.
 
Müzik dinletileri hafta içi her gün 12.00-14.00, hafta sonları da 16.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek ve yıl sonuna kadar devam edecek.
 
Ayrıca 4 hafta boyunca her Pazartesi ve Cuma günleri, 18.00-20.00 saatleri arasında orkestra eşliğinde müzik keyfi de ANKAmall’da yaşanacak.

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ülke saadet zincirleri içerisinde uyanıkların, fırsatçıları nasıl dolandırdığını tartışıyor. Anlıyoruz ki 65 adet benzeri yapılanma var.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
20 Mart akşamı ulusal kanallardan birinde yeni bir tarihi dizi başladı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Cuma günü geldiğinde sosyal medya üzerinde bir “Hayırlı Cumalar” faslı sürüp gidiyor.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?