22.11.2017,05:03
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Yazarımız Tülay Hergünlü’ye Tüyap’ta yoğun ilgi
Reelpiyasalar.com sitesinin kıymetli yazarlarından Mali Müşavir Tülay Hergünlü yeni çıkan kitabı ‘İngiliz Sicimi'nden Amerikan Bezi'ne’ ile Tüyap Kitap Fuarı’nın ilgi odağı oldu.

Yazarımız Tülay Hergünlü, Doğu Kitap evinden çıkan yeni kitabı; ”İngiliz Sicimi'nden Amerikan Bezi'ne” adlı kitabı 11 Kasım 2017 Cumartesi günü Tüyap Kitap Fuarı’ndaki imza günündeydi.

Okuyucuların yoğun ilgisiyle karşılaşan Hergünlü, son kitabında Cumhuriyet’in kurulmasında ve Türkiye’nin Osmanlı İmparatorluğunun yıkılmasıyla başlayan tarihi süreçleri anlatarak Türkiye’nin dünü ve bugününe dair gelişmelere ışık tutuyor.

 


,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dövizdeki yükseliş ekonominin baş belası.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay