21.01.2018,01:55
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Yazarımız Tülay Hergünlü’ye Tüyap’ta yoğun ilgi
Reelpiyasalar.com sitesinin kıymetli yazarlarından Mali Müşavir Tülay Hergünlü yeni çıkan kitabı ‘İngiliz Sicimi'nden Amerikan Bezi'ne’ ile Tüyap Kitap Fuarı’nın ilgi odağı oldu.

Yazarımız Tülay Hergünlü, Doğu Kitap evinden çıkan yeni kitabı; ”İngiliz Sicimi'nden Amerikan Bezi'ne” adlı kitabı 11 Kasım 2017 Cumartesi günü Tüyap Kitap Fuarı’ndaki imza günündeydi.

Okuyucuların yoğun ilgisiyle karşılaşan Hergünlü, son kitabında Cumhuriyet’in kurulmasında ve Türkiye’nin Osmanlı İmparatorluğunun yıkılmasıyla başlayan tarihi süreçleri anlatarak Türkiye’nin dünü ve bugününe dair gelişmelere ışık tutuyor.

 


,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?