19.01.2018,04:25
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Ova Kule’yi 'Ankaralıların istekleri' doğrultusunda tasarladık'
Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Ovacık’ın Ankara’nın önemli yatırım alanı olduğunu belirterek, ”Yeni Keçiören’in doğduğu yer burası’’ dedi.
Hızla gelişen bölgenin en prestijli konut projesi Ova Kule’nin lansmanına katılan Ak, “yeni Keçiören bölgesi” olarak tanımladığı Ovacık’ın, çevreye uyumlu, otopark ihtiyacı kalmayan, geniş yolları olan, geniş yeşil alanları bulunan, alan itibari ile son derece kaliteli bir yaşam imkanı tanıyan bir yer olacağını bildirdi.
 
Mustafa Ak, Ova Kule projesini hayata geçiren İpektaş İnşaat Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek ile tüm yatırımcıları tebrik etti ve hayırlı olsun dileklerini sundu.
 
Ankaralıların büyük ilgi gösterdiği lansmana katılan AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan da, ‘’Başkent’e uygun, halkın ve kentin yaşam kalitesini artıracak, sadece barınmanın ötesinde bir yaşam alanı olarak düşünülecek böyle güzel konut projelerinin Başkent’e de bir katma değer üreteceğini görmüş olmak bizleri mutlu etti’’ dedi.
İpektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek ise; Ova Kule’yi ‘Ankaralıların istekleri’ doğrultusunda tasarladıklarını ve bunun için nitelikli bir ekiple, bütün ayrıntıları düşünerek ‘ruhu olan bir proje’ye hayat verdiklerini belirtti. 
 
‘’Ova Kule’de yaşayanlar mutlu ve huzurlu bir yaşamın en önemli adımını atmış olacaklar’’ diyen İpek, lansmanda açılışa özel yüzde 10 indirim fırsatı sunduklarını bildirdi.
 
“Kuzeyine Kulesi” olarak adlandırılan, 96 daireden oluşan Ova Kule konut projesi, 86 metre yükseklik, 2,80 metre kat yüksekliği ile ferah yaşam sunuyor.
 
VIDEO İÇİN TIKLAYIN
https://www.youtube.com/embed/wLoIXZSKdBo

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?