22.11.2017,21:45
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Projemiz, Keçiören’in markalaşmasına doping etkisi yapacak'
Ankara’da en fazla konut satışının gerçekleştiği Keçiören, yeni gelişim bölgesi Ovacık’ta birbiri ardına yükselen modern inşaat projeleri ile de Başkent’in modern yaşam merkezi olmayı hedefliyor.
 
Ovacık’ın en büyük projesi Northland’in Onursal Başkanı Ali Yetkinşekerci, “Projemiz Keçiören’in marka değerini yükseltmekle kalmayacak, Ankara’nın da vitrini olacak” dedi.
 
TÜİK verilerine göre; Ankara’da Ağustos ayında da en fazla konut satışı 2 bin 187 ile Keçiören ilçesinde oldu.
 
Başkent’in en büyük ilçesi olmakla birlikte sürekli değişim halinde olması, eski tip konutlar yerine modern ve konforlu konut projelerinin inşa edilmesi, konut alıcısı gözünde Keçiören’i ilgi odağı haline getirdi. 
 
Keçiören Belediyesi’nin alt yapı ve şehircilik konusundaki başarısının, ilçenin marka değerini hızla yükselttiğini; ilçe merkezinin sıkışıklık sorununa ise; Ovacık’ın nefes aldıracağını söyleyen Ali Yetkinşekerci, şunları söyledi:
 
“Keçiören’deki konut satışı istatistikleri Başkent’in geleceği hakkında fikir veriyor. Keçiören sürekli değerlenen bir ilçe.
 
Biz de bu nedenle; Ankara’nın en donanımlı konut projelerinden birini bu lokasyonda inşa etme kararı aldık.
 
Keçiören’in değeri yükselirken bizim projemiz bu değer artışına katkıda bulunacak.  Bir ölçü de markalaşmasına doping etkisi yapacak.
 
İstanbul yolu ve Anadolu bulvarının kesiştiği güzergahta Başkent’in en güzel projelerinden biri olarak yükselen Northland, Keçiören’in marka değerini yükseltmekle kalmayacak, Ankara’nın da vitrini olacak.
 
Keçiören üç-beş katlı daracık sokakları ile değil, Northland gibi biyolojik göletleri, bu gölete bakan göl evleri ve 110 metrelik dikey konutları ve işyerleri ile fotoğraflanacak.”
 
http://northlandankara.com/
 
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay