20.02.2018,04:50
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Projemiz, Keçiören’in markalaşmasına doping etkisi yapacak'
Ankara’da en fazla konut satışının gerçekleştiği Keçiören, yeni gelişim bölgesi Ovacık’ta birbiri ardına yükselen modern inşaat projeleri ile de Başkent’in modern yaşam merkezi olmayı hedefliyor.
 
Ovacık’ın en büyük projesi Northland’in Onursal Başkanı Ali Yetkinşekerci, “Projemiz Keçiören’in marka değerini yükseltmekle kalmayacak, Ankara’nın da vitrini olacak” dedi.
 
TÜİK verilerine göre; Ankara’da Ağustos ayında da en fazla konut satışı 2 bin 187 ile Keçiören ilçesinde oldu.
 
Başkent’in en büyük ilçesi olmakla birlikte sürekli değişim halinde olması, eski tip konutlar yerine modern ve konforlu konut projelerinin inşa edilmesi, konut alıcısı gözünde Keçiören’i ilgi odağı haline getirdi. 
 
Keçiören Belediyesi’nin alt yapı ve şehircilik konusundaki başarısının, ilçenin marka değerini hızla yükselttiğini; ilçe merkezinin sıkışıklık sorununa ise; Ovacık’ın nefes aldıracağını söyleyen Ali Yetkinşekerci, şunları söyledi:
 
“Keçiören’deki konut satışı istatistikleri Başkent’in geleceği hakkında fikir veriyor. Keçiören sürekli değerlenen bir ilçe.
 
Biz de bu nedenle; Ankara’nın en donanımlı konut projelerinden birini bu lokasyonda inşa etme kararı aldık.
 
Keçiören’in değeri yükselirken bizim projemiz bu değer artışına katkıda bulunacak.  Bir ölçü de markalaşmasına doping etkisi yapacak.
 
İstanbul yolu ve Anadolu bulvarının kesiştiği güzergahta Başkent’in en güzel projelerinden biri olarak yükselen Northland, Keçiören’in marka değerini yükseltmekle kalmayacak, Ankara’nın da vitrini olacak.
 
Keçiören üç-beş katlı daracık sokakları ile değil, Northland gibi biyolojik göletleri, bu gölete bakan göl evleri ve 110 metrelik dikey konutları ve işyerleri ile fotoğraflanacak.”
 
http://northlandankara.com/
 
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye ekonomisinde kritik sektör tanımı yapmam gerekirse bugünkü koşullarda birinci sıraya tarımı, ikinci sıraya turizmi, üçüncü sıraya da yazılımı koyarım.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?