Bugun...Adform FLOW kullanan 30 bini aşkın küresel marka, PC ve mobil oyunlar için küresel reklam kabiliyetlerinden faydalanabilecek


facebook-paylas
Güncelleme: 27-12-2020 16:05:43 Tarih: 17-12-2020 14:58

Adform FLOW kullanan 30 bini aşkın küresel marka, PC ve mobil oyunlar için küresel reklam kabiliyetlerinden faydalanabilecek

Dünyanın ilk bağımsız ve tam entegre küresel pazarlama platformu Adform,

gelişmiş oyun içi reklam çözümü Anzu.io iş birliğiyle,

oyunlarda programatik reklam dönemini başlatıyor. 

 

Adform tarafından geliştirilen ve 30 bini aşkın marka tarafından kullanılan FLOW platformu, reklamverenlerin dijital ve dijital açık hava reklamlarını tek bir arayüz üzerinden yönetmelerini sağlıyor.

 

Adform İstanbul üzerinden Anzu.io ile gerçekleşen global anlaşma ve iş birliği sayesinde,

FLOW kullanıcısı reklam verenler, bu mecraların yanı sıra; oyunlar aracılığıyla,

yüksek özelleştirme kabiliyetlerini kullanmaya devam ederek milyarlarca kişiye ulaşabilecekler.

 

- Oyunları kesintiye uğratmayan teknoloji -

 

Geleneksel pazarlama yaklaşımlarının ulaşamadığı küresel oyun sektörü, 3,1 milyarı aşkın kullanıcı tabanıyla günümüzün çok dokunuşlu reklam stratejileri için büyük önem arz ediyor.

 

Ubisoft gibi dev oyun yapımcıları tarafından kullanılan Anzu’nun oyunlara gömülü reklam teknolojisi, oyun keyfini bölmeyen yaklaşımıyla oyunseverleri rahatsız etmeden görüntüleme yapabiliyor.

 

Adform’un onlarca yıllık inovasyon birikimiyle geliştirdiği bağımsız ve tam entegre reklam platformu, yüksek özelleştirme, şeffaflık ve güvenlik özellikleriyle reklam verenlerin çoklu kanal kampanyalarını hiç olmadığı kadar kolay yönetmelerine ve sahip oldukları verileri ne iyi şekilde kullanmalarına olanak tanıyor.

 

Anzu iş birliği sayesinde, platformun kullanıcıları artık programatik reklamlar aracılığıyla mesajlarını küresel oyuncu tabanına iletebilecek.

 

- Adform FLOW ile yüksek doğrulukta kitle hedeflemesi -

 

Adform FLOW kullanıcıları,

Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK),

AB Genel Veri Koruma Regülasyonu (GDPR) ve

Çocukların Verilerinin Korunma Kanunu (COPPA) ile uyumlu çalışan sistem aracılığıyla yüksek kaliteli doğrudan trafik elde edebilecek.

 

Öte yandan, FLOW’un sunduğu reklam yerleştirme özgürlüğünden ve

yüksek doğrulukla kitle hedeflemesi için ihtiyaç duyulan verilerden faydalanmaya devam edecek.

 

Konuyu değerlendiren Adform MEA ve APAC Bölgeleri Satış Direktörü Cem Eroğlu,

2020 yılında küresel programatik reklam harcamalarının 98 milyar doları aşmasını ve dijital reklam harcamalarının yüzde 68 büyümesini beklediklerini belirtti ve “Günümüz dijital reklam harcamalarının üçte ikisini oluşturan programatik reklamlar, Anzu iş birliğimiz sayesinde;

yeni ve dinamik bir kanala açılıyor.

 

Oyun içi reklamlar yüksek izleme oranları ve ölçümleme şansıyla dikkat çekiyor.

 

İş birliği anlaşmamızın birçok başarı projenin gerçekleşmesine olanak tanıyacağına inanıyor ve programatik reklamları oyun dünyasına taşımaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

Oyun içi reklam kampanyalarının oyun deneyimine saygı duyması ve bilinçli şekilde yürütülmesi gerektiğine inandıklarını belirten Anzu İş Operasyonları Direktörü Yaniv Rozencweig,

“İş birliğimiz sayesinde; Adform kullanan binlerce reklam veren, oyun içi reklam teknolojimizden faydalanarak yüksek görüntülenme sayısı ve marka uyumluluğu garantisiyle devasa oyun pazarına ulaşabilecek” dedi.

 

 

Adform hakkında;

 

Adform, dijital reklam satın alma, yönetme ve sunumunda entegre bir Yazılım olarak Servis (SaaS) platformu sunar.

 

Şirketin yazılımı gelişmiş analitik, raporlama ve küresel ölçekte yüksek etkili dijtal reklamlar için yaratıcı araçlar içeren Veri Yönetim Platformu, Talep Yönlü Platform (DSP) ve Reklam Sunma Platformunu içermektedir.

 

2002 yılında Danimarka’da kurulan Adform, dünyanın önde gelen ajansları, reklam verenleri, danışmanlık şirketleri ve yayıncılarını içeren bir müşteri portföyüne hizmet vermektedir.

 

www.adform.com

 

Anzu hakkında;

 

Anzu.io, markaların reklamlarını video oyunlara ve e-spora taşıyan lider oyun içi reklam platformudur.

 

BITKRAFT Esports Ventures, WPP ve Axel Springer Digital Ventures tarafından desteklenen Anzu, kesinti yapmayan reklamları oyunlara kusursuz olarak entegre ederek dijital reklamcılığı

baştan tanımlar.

 

Gerçek zamanlı verileri ve programatik reklamcılığı video oyun dünyasına taşıyan platform,

yerel reklamlar, marka güvenliği ve reklam görünürlüğü taahhüt eder.

 

www.anzu.ioEtiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER TEKNOLOJİ Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
YUKARI YUKARI