21.09.2017,00:40
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Künye

KÜNYE

- Genel Yayın Yönetmeni

Çetin ÜNSALAN

Reklam ve Halkla İlişkiler

Gülin GÖRGÜLÜ ÜNSALAN

-iletişim

info@reelpiyasalar.com

REEL PİYASA NEDİR?

Kelime anlamı olarak Reel Piyasa, üretilmiş mal ve hizmetler ile bu mal ve hizmetlerin üretiminde kullanılan üretim faktörlerinin karşılaştıkları piyasalardır. Otomobil piyasası, pamuk piyasası vb. piyasalar bu kapsamdadır.

Reel piyasaların hiç bilinmeyen yanlarını ele alan, günlük ve geleceğe dönük projeksiyonlarını ortaya koyan, küçük ve orta boy işletmelerle, reel ekonomiyi sorunları ve çözümleriyle gündeme taşıyan sitede güncel haberlere ve gelişmelere de yer verilmektedir.

Sitede farklı sektörlerde dernek, oda başkanı, ekonomist, siyasetçi ve piyasa temsilcileriyle, hem spesifik, hem de gündemdeki gelişmelere ilişkin açıklamalar, röportajlar ve faaliyetlerden de haberler yer alıyor.

Makro ekonomiden mikroya, Türkiye’nin gerçek gündemini öne çıkaran reel piyasalar, ticaretin nabzının attığı sokakların sesi, tüketiciden üreticiye kadar uzanan zincirde okuruna sunuyor.

 

reelpiyasalar.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. reelpiyasalar.com’daki haber kaynaklarına ve içeriğe sansür uygulamaz. Bundan dolayı haberler üzerinde yasal sorumluluk kabul etmez. Yayınlanan yazı ve fotoğraflar kaynak gösterilmeden kullanılamaz, özet ve alıntı yapılamaz. Yazılardaki görüşler sahiplerine, reklamların sorumluluğu firmalara aittir.

YazıYorum
Yıllar önce Almanya’daki bir fuarın dönüşünde turizmcilerle fuarcıları biraraya getirerek bir TV programı yapmak istedim. Çünkü Almanya’da şehirlerin ve toplamda da ülkenin bu işten ne büyük bir gelir elde ettiğini görmüştüm.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
İstanbul’daki Metro ve Marmaray inşaatlarına kadar bu büyülü şehrin tarihini ortalama MÖ 750’ler civarı ile başlatmak adettendi.
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Amasya’dan Erzurum’a geçti.
Nihayet merak edilen Lucescu’lu milli takım podyuma çıktı ve herkesin merakı dindi. 2 Eylül’deki Ukrayna sınavındaki oyun rezaletini anlatmaya gerek yok.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Yaşanmakta olan kriz ne sadece Almanya seçimlerine dairdir ne de yeni başlamıştır.
Bu ülkenin borçları neden devamlı artıyor? Çoruh Enerji Planı bize ne hediye (!) ediyor?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay
EkoPolitik