27.07.2017,03:41
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Künye

KÜNYE

- Genel Yayın Yönetmeni

Çetin ÜNSALAN

Reklam ve Halkla İlişkiler

Gülin GÖRGÜLÜ ÜNSALAN

-iletişim

info@reelpiyasalar.com

REEL PİYASA NEDİR?

Kelime anlamı olarak Reel Piyasa, üretilmiş mal ve hizmetler ile bu mal ve hizmetlerin üretiminde kullanılan üretim faktörlerinin karşılaştıkları piyasalardır. Otomobil piyasası, pamuk piyasası vb. piyasalar bu kapsamdadır.

Reel piyasaların hiç bilinmeyen yanlarını ele alan, günlük ve geleceğe dönük projeksiyonlarını ortaya koyan, küçük ve orta boy işletmelerle, reel ekonomiyi sorunları ve çözümleriyle gündeme taşıyan sitede güncel haberlere ve gelişmelere de yer verilmektedir.

Sitede farklı sektörlerde dernek, oda başkanı, ekonomist, siyasetçi ve piyasa temsilcileriyle, hem spesifik, hem de gündemdeki gelişmelere ilişkin açıklamalar, röportajlar ve faaliyetlerden de haberler yer alıyor.

Makro ekonomiden mikroya, Türkiye’nin gerçek gündemini öne çıkaran reel piyasalar, ticaretin nabzının attığı sokakların sesi, tüketiciden üreticiye kadar uzanan zincirde okuruna sunuyor.

 

reelpiyasalar.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. reelpiyasalar.com’daki haber kaynaklarına ve içeriğe sansür uygulamaz. Bundan dolayı haberler üzerinde yasal sorumluluk kabul etmez. Yayınlanan yazı ve fotoğraflar kaynak gösterilmeden kullanılamaz, özet ve alıntı yapılamaz. Yazılardaki görüşler sahiplerine, reklamların sorumluluğu firmalara aittir.

YazıYorum
Dünyanın adım adım dördüncü sanayi devrimine koştuğu bir süreçteyiz. Esasen gelişmiş birçok ülke bu fazı tamamlayıp, beşinci evrenin çalışmalarına başladı bile.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Son günlerde yazılı ve görsel basın ile sosyal medya hesaplarında bolca yer alan Efes Antik Kenti’ndeki bir sünnet düğününe ait olduğu belirtilen fotoğraflara ilişkin resmi bazda pek çok açıklama yapıldı.
Kıbrıs Konferansı, 28 Haziran’da İsviçre’nin Crans-Montana kentinde başladı.
Yazının başlığını Prof. Hüseyin Atay’ın “İslam’da İşçi- İşveren İlişkileri” adlı kitabından aldım. Bu cümle beni çok etkiledi;
Bu ülkenin borçları neden devamlı artıyor? Çoruh Enerji Planı bize ne hediye (!) ediyor?
“İnsan, yere attığı küçücük bir kağıt parçasının bile getireceği bedelin farkında olsaydı, ömrünü yere atılmış kağıtları toplayarak geçirirdi.”
Modern toplumlar, örgütlü toplumlardır ve her örgütün yönetilmesi gerekir.
Öteki Avrupalılar: Adalete yürüyen direnişin ağır işçileri
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay