21.11.2017,00:15
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Pek yakında
612016-12464057_10153838785181624_2107243953_n-010533.jpg
SEZER KOYUN
Birbirinden önemli kritik konularda pazarlamadan şirketlerin yönetimine kadar yeni yazılarıyla çok yakında sizlerle...

Sezer Koyun (04 Mart 1975; Hatay), Profesyonel Yönetici, İnsan Kaynakları Uzmanı, Kaiser Mühendislik ve Müşavirlik İcracı Başkan Yardımcısı, CRATonE Danışmanlık Kurucu Ortağı.
Ankara Atatürk Anadolu Lisesi sonrasında, 1997 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi bölümünden mezun olan Sezer Koyun, özel sektörde Securitas, Commercial Union ve HSBC gibi cok uluslu banka ve şirketlerde edindiği tecrübelerinin ardından, dünyanın en büyük lobi kuruluşu olan Amerikan Ticaret Odası’nın Türkiye Ofisi’nin kuruluş aşamasından itibaren yaklaşık yedi yıl boyunca hizmet vermiştir. Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri arasındaki ticari işbirliği ve ilişkilerinin gelişmesine yönelik gerek kamu gerekse özel sektör temsilcileri ile ortak projelerde ve lobicilik faaliyetlerinde İcracı Direktör ünvanı ile görev almıştır.
2005 yılında, Türkiye’de operasyonu bulunan Amerikan Şirketleri’nin üst düzey yöneticilerinin katılımları ile Türkiye’de ilk kez yapılan ve hala her yıl tekrarlanmakta olup kamuoyu ve Türk Hükümeti ile paylaşılan “Türkiye’deki İş ve Yatırım İklimi” Projesi’ni Businessweek Türkiye sponsorluğunda tamamlamıştır.
Konusunda uzmanların bulunduğu farklı çalışma grupları ile birlikte, iş dünyasında “Hukukun Üstünlüğü”, “Fikri Mülkiyet Hakları” “Yabancıların Çalışma İzinleri” “Türkiye’deki Sağlık Hizmetleri ve Çalışan Paketleri” gibi kamuoyu ile de paylaşılan raporlar yanında pek çok sektörel bilgi analiz ve raporlarına imza atmıştır.
Ekibi ile birlikte, Medya İlişkileri hizmetleri de dahil olmak üzere A’dan Z’ye tüm organizasyonunu yarattığı 500’e yakın uluslararası konferans, Gala yanında farklı konsept ve büyüklüklerdeki toplantıyı başarı ile organize etmiştir.
2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi BÜYEM bünyesinde katıldığı İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi bitirme projesi dahilinde Türkiye’de ilk kez CHO (Chief Happiness Officer - Mutluluk Kurulu Başkanı) kavramının Türkiye’de yer bulması, kullanılması ve uygulanması için ilk çalışmaları başlatmış ve fikir babası olmuştur.
International PPP Platform Türkiye’de geçmiş dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yapmış ve Kamu Özel sektör İşbirliği konusunda özellikle Belediyelere eğitimler vermiştir. CU bünyesinde çalıştığı dönemde Türkiye’de satış rekorunu kırarak akabinde çalıştığı firmalarda “Satış”, “Zaman Yönetimi”, “Stres Yönetimi”, “Koçluk Becerileri”, “Liderlik” ve “İletişim Becerileri” konularında pek çok eğitim vermiştir.
Halihazırda, kökleri 1914 yılına dayanan ve 100 yıllık tecrübesini Türkiye’de 17 yıldır paylaşıp, özellikle Raylı Sistem Projelerinde Kontrollük ve Müşavirlik hizmetleri sunmakta olan Kaiser Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. ‘nin Ortadoğu, Kafkaslar ve Türkiye’den sorumlu İcracı Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
Edindiği tecrübe ile 2011 yılında kurduğu “Yönetim Danışmanlığı” alanında “İnsan Kaynakları”nın yanında “Pazarlama ve Halkla İlişkiler” disiplinleri ekseninde hizmet üreten CRATonE Danışmanlık şirketini de tüm projelerinde desteklemeye devam etmektedir.


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 3 | Onay Bekleyen Yorum 0

Tülin kanun

Sezercim tebrik ediyorum ..gurur duydum başarılarının Devamını dilerim seni takip etmeye devam edeceğim.sevgiler
9.1.2015 02:37:54


Mehmet Uçar

Öncelikle bir koltuğa bu kadar çok karpuz sığdırabildiğiniz için kutluyorum.Takipçinizim.
11.1.2015 11:30:19


Osman Pesok

Ulusal kanada izledim sizi ve araştırdım Bende Antakya İnönü ilk okulundan mezunum aynı benim gibi konuşuyorsun asi nehrinin suyundanmıdır acaba ülkede önceden verimlilik lazım onun için 657 sayılı kanun değişmeli bence 26 yıl banka müd yaptım İktisatcıyım özel bir bankanın G.antep- Kayseri gibi sanayı yerlerinde verimsiz adamı tasfiye etmezsen dığer çalışanıda rehavete sürükler Bankada anında tasfiye ederler başarılar dilerim takip edeceğim sizi tlf olsa fikirlerimi paylaşırım slm Osman Pesok em banka müd ANTALYA
29.9.2016 10:46:04


YazıYorum
Dolar / TL kuru 11 ayın zirvesini gördü. Esasen düz mantıkla baktığınızda dolardaki yükseliş eğiliminde şaşıracak bir şey yok. Fakat ısrarlı çıkış, herkesin yüreğini ağzına getiriyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay