17.12.2017,18:34
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Porland'ın Yeni Reklam Filmi; Tatlı Kapışma yayında
41 yıldır sofra kültürünü geliştiren ürünleri ile hayatımızda olan Porland, yeni reklam kampanyasında ‘’Burada kendini kaybeder, kendini bulursun’’ diyor.
 
Pastel Film imzasını taşıyan filmde, Porland’ın 3 bin metrekare alanda kurulu Vialand AVM mağazasına aynı anda giren iki kadın müşterinin, mağaza içinde yer alan teşhir masalarında kendi sitillerinde sunumlar hazırlarken, zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyişleri ve tatlı kapışmaları konu ediliyor.
 
Reklam filmi, Porland’ın perakendede geniş metrekarelerde açtığı ve binlerce çeşit ürün sergilediği yeni mağazacılık anlayışına ve tüm ürünlerinin tek tek istenilen parçalardan seçilerek kombin yapılabileceğine vurgu yapıyor.
 
Porland’ın yeni reklam kampanyasına hayat veren sloganı, müşterilerinin sosyal medya aracılığı ile dile getirdikleri yorumlardan esinlenerek ortaya çıktı. Mağazalarınızda kendimizi kaybediyoruz diyen pek çok Porland müşterisi, her geçen yıl artan ürün kategorisinden oldukça memnun.
 
Porland, porselen ürünlerden cam ve çelik ürünlere, mutfak araç gereçleri ile yatak odası tekstil ürün gruplarına kadar bir evin ihtiyacı olabilecek dekorasyona yönelik her türlü ihtiyaca modern ve sıra dışı tasarımları ile cevap veriyor.
 
Tüm ürün grupları ve koleksiyonları takım zorunluluğu olmadan tek tek istenilen parçalardan seçilerek satın alınabilen Porland, bu benzersiz hizmeti yıllardır müşterileri ile buluşturuyor.  
 
Geniş bir yapım ekibi tarafından çekilen filmde oyuncular Gözde Mukavelat, ve Ceyda Saltadal görev aldı.  
 
Reklam kampanyası; TV, Gazete, Dergi, Outdoor, Dijital ve Sosyal Medya aracılığıyla takip edilebilir.  ( https://www.youtube.com/watch?v=GRZZFGkyQvg )
 
Kampanya Künyesi:
 
Reklamveren: Porland
 
Reklamveren Temsilcisi: İmge Pamukçu, Sibel Yazıcı, Esen Karatekin
 
Kreatif Reklam Ajansı: Alice BBDO
 
Prodüksiyon Şirketi: Pastel Film
 
Post-Prodüksiyon Şirketi: 1000 Volt
 
Medya Planlama: Rubicoms
 
Mecra: TV, Outdoor, Dijital, Yazılı ve Görsel Basın ve Sosyal Medya
 
Müzik: Alp Yenier, Volkan ŞandaYORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Herkes istihdam meselesine takılmış durumda. Hatta şu an TOBB üyelerinden artı 2 istihdam istendi.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Yüksek enflasyon dönemlerinde işletmeleri bekleyen büyük tehlike...
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
Barajlarımızın faydalı hacimlerinin yüzde 90’nı asla görev yapmaz, yapamaz. Yani ihtiyacın on misli baraj yapılmıştır’ demişim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?