18.10.2017,01:19
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Porland'ın Yeni Reklam Filmi; Tatlı Kapışma yayında
41 yıldır sofra kültürünü geliştiren ürünleri ile hayatımızda olan Porland, yeni reklam kampanyasında ‘’Burada kendini kaybeder, kendini bulursun’’ diyor.
 
Pastel Film imzasını taşıyan filmde, Porland’ın 3 bin metrekare alanda kurulu Vialand AVM mağazasına aynı anda giren iki kadın müşterinin, mağaza içinde yer alan teşhir masalarında kendi sitillerinde sunumlar hazırlarken, zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyişleri ve tatlı kapışmaları konu ediliyor.
 
Reklam filmi, Porland’ın perakendede geniş metrekarelerde açtığı ve binlerce çeşit ürün sergilediği yeni mağazacılık anlayışına ve tüm ürünlerinin tek tek istenilen parçalardan seçilerek kombin yapılabileceğine vurgu yapıyor.
 
Porland’ın yeni reklam kampanyasına hayat veren sloganı, müşterilerinin sosyal medya aracılığı ile dile getirdikleri yorumlardan esinlenerek ortaya çıktı. Mağazalarınızda kendimizi kaybediyoruz diyen pek çok Porland müşterisi, her geçen yıl artan ürün kategorisinden oldukça memnun.
 
Porland, porselen ürünlerden cam ve çelik ürünlere, mutfak araç gereçleri ile yatak odası tekstil ürün gruplarına kadar bir evin ihtiyacı olabilecek dekorasyona yönelik her türlü ihtiyaca modern ve sıra dışı tasarımları ile cevap veriyor.
 
Tüm ürün grupları ve koleksiyonları takım zorunluluğu olmadan tek tek istenilen parçalardan seçilerek satın alınabilen Porland, bu benzersiz hizmeti yıllardır müşterileri ile buluşturuyor.  
 
Geniş bir yapım ekibi tarafından çekilen filmde oyuncular Gözde Mukavelat, ve Ceyda Saltadal görev aldı.  
 
Reklam kampanyası; TV, Gazete, Dergi, Outdoor, Dijital ve Sosyal Medya aracılığıyla takip edilebilir.  ( https://www.youtube.com/watch?v=GRZZFGkyQvg )
 
Kampanya Künyesi:
 
Reklamveren: Porland
 
Reklamveren Temsilcisi: İmge Pamukçu, Sibel Yazıcı, Esen Karatekin
 
Kreatif Reklam Ajansı: Alice BBDO
 
Prodüksiyon Şirketi: Pastel Film
 
Post-Prodüksiyon Şirketi: 1000 Volt
 
Medya Planlama: Rubicoms
 
Mecra: TV, Outdoor, Dijital, Yazılı ve Görsel Basın ve Sosyal Medya
 
Müzik: Alp Yenier, Volkan ŞandaYORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonominin patronaji tamamen dağıldı. İroni yaparak durum mu anlatmaya çalışıyor, yoksa gerçeklerle başa çıkamayınca geleneğe uyup hayâller diyarında mı gezmeye karar verdi; açıkçası bundan emin değilim.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bu yazımızda günümüz endüstriyel süper lig futbolundan uzaklaşıp şu anda sorunlarla boğuşan, Türkiye’nin batıya açılan kapısı Trakya’nın futbol gündeminden bahsedeceğim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Avrupa'daki Türkiye itibarının kötüye gitmesinde Türkiye'deki iktidarın politikaları temel rol oynuyor.
Ülkemizde yapılan barajların ölü hacimleri, faydalı hacimlerinden fazladır.
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay