20.01.2018,10:00
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Atasay, Kapalıçarşı’da yeni mağazasını açtı
Dede Atasay Kamer’in yola çıktığı Kapalıçarşı’da yarım asır sonra Torun Atasay Kamer 136.mağazasını açtı.
 
Atasay, dünyanın en eski alışveriş merkezlerinden biri olan Kapalıçarşı’da yeni mağazasını açtı.
 
1970’li yıllarda dede Atasay Kamer’in kurduğu küçük bir atölye ile başlayan tarihi Kapalıçarşı’daki serüven başarılarla dolu yaklaşık yarım asrın ardından torun Atasay Kamer ile yine Kapalıçarşı’da perçinlendi.
 
Atasay’ın, Kapalıçarşı’da açılan yeni mağazası ile birlikte yurtiçindeki toplam mağaza sayısı 136’ya yükseldi.
 
Açılış törenine, Atasay Onursal Başkanı Atasay Kamer ve Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer ile birlikte şirketin üst düzey yöneticileri katıldı.
 
Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer, “Atasay olarak, 80 yıllık köklü bir geçmişe sahibiz. İstanbul’un merkezinde yer alan dünyanın en eski çarşılarından biri olarak konumlandırılan Kapalıçarşı’daki, 1970’li yıllarda Dedem Atasay Kamer ile başlayan marka geçmişimiz yarım asra yaklaşıyor.
 
Üçüncü kuşak olarak, buradaki mağazamızı dedemle birlikte açıyor olmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyorum” dedi.
 
Kamer, şöyle konuştu:
 
“Kurulduğumuz ilk günden beri sektörümüzdeki değişimin ve gelişimin lokomotif gücü olarak liderliğimizi sürdürüyoruz. Bu vizyon doğrultusunda mağaza sayımızı arttırmak için yatırımlarımıza devam ediyoruz.
 
Yeni mağazamızda, Kapalıçarşı’yı ziyaret eden müşterilerimize şık ve zarif ürünler sunarak, Atasay’ın ayrıcalıklarını hissettirmek istiyoruz.”
 
Türkiye’nin ekonomik olarak büyümesine destek olmak amacıyla mevcut yatırım planlarında bir değişiklik yapmadan yatırımlarını sürdürdüklerini vurgulayan Kamer, “Şubat 2017 itibariyle 43 ilde, 116’sı franchise mağazamız olmak üzere toplam 136 mağaza ve 209 adet satış noktası ile Türkiye ve dünya genelinde tüketicilerle buluşan geniş bir satış ve pazarlama ağımız var.
 
Buna ek olarak yılsonuna kadar yurtiçinde 16’sı franchise olmak üzere 20 yurtiçi, 2 yurtdışı mağazası açmayı hedefliyoruz” dedi. YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?