20.01.2018,09:42
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Metro Toptancı Market, İstanbul Kartal’da yeni bir mağazayı hizmete sokacak
Metro Toptancı Market Genel Müdürü Kubilay Özerkan, 2016 yılının kontrol edilemeyen faktörlerin sosyal ve iş hayatını etkilediği bir yıl olduğunu belirterek, “Yaşanan olaylardan hem HORECA hem de perakende sektörü olumsuz etkilendi. Bizim bu zorlukları aşmamızda, stratejik yaklaşımımız ve öngörülerimiz yardımcı oldu.
 
Her zaman Türkiye’ye inancımızın tam olduğunun, ülkemize yatırım yapmaya devam edeceğimizin altını çizdik. Mağaza sayımızı ve operasyon sahalarımızı genişleterek büyüme isteğine sahip olduğumuzu her defasında vurguladık. 
 
Nitekim yıl içinde toplam 15 milyon Euro yatırımla Antalya Konyaaltı, Fethiye ve Ayvalık’ta açtığımız 3 yeni mağaza ve Antalya Konyaaltı mağazamızın altında devreye aldığımız HORECA dağıtım noktası yatırımıyla da bunu teyit ettik. 2016 yılını hedeflerimize ulaşarak kapattık.” şeklinde konuştu.
 
“27 yıldır Türkiye’ye yaptığımız yatırımlara, daha nice 27 yıllar devam edeceğimizin bilinciyle planlamalarımızı yapıyoruz” diyen Özerkan, 2017 yılında da yatırımlara devam edileceğini açıkladı.
 
Metro Toptancı Market, bu yıl İstanbul Kartal’da yeni bir mağazayı hizmete sokacak.
 
Hayata geçecek mağazanın yanı sıra; yeni HORECA dağıtım noktalarımızda devreye alınacak.
 
Ayağa sevkiyat hizmeti verilecek bu depolar ve mağazalarla farklı bölgelerdeki profesyonellerin bulundukları yerlere sevkiyat yapılacak.
 
Sürdürülebilir tarım ve balıkçılık projelerine devam edilirken, diğer taraftan farklı hayvan ırklarının Türkiye’ye getirilmesini öngören yeni hayvancılık projesi başlatılacak.
 
Metro Toptancı Market müşterilerinin yanında…
 
Zor dönemde müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için özel projeler de hayata geçirdiklerini vurgulayan Genel Müdür Kubilay Özerkan, iş birliği içinde bulundukları bankalarla müşterilerini finansal anlamda rahatlatacak özel ödeme çözümleri sunduklarını söyledi. 
 
Metro Toptancı Market’in sunduğu ürünlerin ve hizmetlerin ardındaki mücadele, emek ve fedakârlığı konu alan yeni reklam kampanyası ‘Kolay Vazgeçmeyenler’, şirketin Türkiye’ye duyduğu güven ve inancın bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Fatih Kızılgök’ün yönettiği ve Tayanç Ayaydın’ın seslendirdiği filmler; tarladan ve balıkçı ağlarından sofraya uzanan süreçte üreticilerin ve gastronomi profesyonellerinin, Metro ile birlikte ürünü son tüketiciye en iyi ve lezzetli şekilde ulaştırmalarının arkasında yatan azmin ve özverili çalışmanın hikâyesini anlatıyor.
 
MedinaTurgul DDB tarafından hayata geçirilen ‘Kolay Vazgeçmeyenler’ kampanyasının reklam filmlerinde “Vazgeçilmez lezzetlerin arkasında kolay vazgeçmeyenler var” mesajı veriliyor.
 
Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan, “Yeni reklam kampanyamız, Türkiye’ye olan ve devam eden inancımızın en somut göstergelerinden biridir. Biz Metro olarak, yerel değerlerimize, üreticimize, sektörümüze, emeğe, özveriye sahip çıkmaya devam ediyoruz.
 
Değerlerimizden, emek vermekten, yerellikten, üreticimizden, damak tadımızdan kolay vazgeçmiyoruz!
 
Sektörümüzde çıta yükselten kalite standartlarımızı daha da artırmaya, en vazgeçilmez yemeklerin arkasında olup kolay vazgeçmemeye devam edeceğiz” dedi.
 
Metro Toptancı Market Hakkında;
 
Metro Toptancı Market, dünyanın en önemli uluslararası perakende şirketlerinden Metro Group’un satış şirketlerinden biridir.
 
Metro Toptancı Market, profesyonellerin kendileri ve işyerleri için ihtiyaç duydukları 20.000 çeşit gıda ve 30.000 çeşit gıda dışı ürünü, fiyat-kalite-performans ilişkisini gözeterek sunmaktadır. 
 
Metro Toptancı Market, 25 ülkede 750’ye yakın mağazayla hizmet vermektedir.
 
Dünya çapında 110.000’den fazla çalışanı olan şirket, tüm dünyada 21 milyon profesyonel müşteriye hizmet vermektedir. 
 
Metro Group’un lokomotif şirketi olarak kabul edilen Metro Toptancı Market, ülkemizde 1990’dan bu yana faaliyet göstermektedir.
 
Uygun fiyatlı, taze ve kaliteli on binlerce ürün, yurt çapına yayılmış 35 Metro Toptancı Market mağazasında satışa sunulmaktadır. 
 
Tüm Metro mağazalarında “Tarladan Çatala” gıda güvenliği yönetim sisteminin kurulmasını esas alan bir standart olan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartları yüzde 100 uygulanmaktadır.
 
http://www.metro-tr.com
 
https://www.facebook.com/Metrotoptancimarket
 
https://twitter.com/MetroTR
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?