17.12.2017,18:36
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Kolay İK, Startup 100 Listesi’nde 10. sırada
Türkiye’nin ilk bulut tabanlı insan kaynakları (İK) ve personel yönetim sistemi Kolay İK, startup ekosisteminin önde gelen liderleri tarafından ülkemizin en başarılı 10. startup’ı seçildi.
 
Endeavor Türkiye TOBB Genç Girişimciler Kurulu’nun desteğiyle oluşturulan “Startup 100 Listesi’ne 10. sıradan giren Kolay İK’nın sertifikasını, Kurucu Ortaklardan Efecan Erdur aldı.
 
Bu yıl 2. kez açıklanan Startup 100 Listesi; girişimcilik ekosistemini desteklemek, başarılı örnekleri öne çıkarmak ve yenilerini teşvik etmek amacıyla hazırlanıyor.
 
Kolay İK Hakkında;
 
Kolay İK, Türkiye’nin ilk bulut tabanlı insan kaynakları ve personel yönetim sistemi.
 
Şirketlerin personel yönetimine dair tüm süreçlerini tek çatı altından yürütmesine olanak sağlayarak verimliliklerini artırıyor.
 
İK çalışanlarının en temel ihtiyaçlarına cevap vererek onların iş yükünü en aza indirgeyen sistem, katma değerli işlere odaklanmalarına olanak tanıyor.
 
İzinler, eğitimler, bordro, harcamalar, yemek kartı, zimmet ve özlük bilgileri, performans yönetimi gibi birçok konuda çözümler sunan Kolay İK, aylık 49 TL’den başlayan fiyatlarla kullanılabiliyor. 
 
https://kolayik.com/
 
Startup; hem büyüme hem de gelişme özelliklerini taşıyan, farklı projelere ve yeni girişimlere verilen isimdir.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Herkes istihdam meselesine takılmış durumda. Hatta şu an TOBB üyelerinden artı 2 istihdam istendi.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Yüksek enflasyon dönemlerinde işletmeleri bekleyen büyük tehlike...
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
Barajlarımızın faydalı hacimlerinin yüzde 90’nı asla görev yapmaz, yapamaz. Yani ihtiyacın on misli baraj yapılmıştır’ demişim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?