18.10.2017,01:17
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Kolay İK, Startup 100 Listesi’nde 10. sırada
Türkiye’nin ilk bulut tabanlı insan kaynakları (İK) ve personel yönetim sistemi Kolay İK, startup ekosisteminin önde gelen liderleri tarafından ülkemizin en başarılı 10. startup’ı seçildi.
 
Endeavor Türkiye TOBB Genç Girişimciler Kurulu’nun desteğiyle oluşturulan “Startup 100 Listesi’ne 10. sıradan giren Kolay İK’nın sertifikasını, Kurucu Ortaklardan Efecan Erdur aldı.
 
Bu yıl 2. kez açıklanan Startup 100 Listesi; girişimcilik ekosistemini desteklemek, başarılı örnekleri öne çıkarmak ve yenilerini teşvik etmek amacıyla hazırlanıyor.
 
Kolay İK Hakkında;
 
Kolay İK, Türkiye’nin ilk bulut tabanlı insan kaynakları ve personel yönetim sistemi.
 
Şirketlerin personel yönetimine dair tüm süreçlerini tek çatı altından yürütmesine olanak sağlayarak verimliliklerini artırıyor.
 
İK çalışanlarının en temel ihtiyaçlarına cevap vererek onların iş yükünü en aza indirgeyen sistem, katma değerli işlere odaklanmalarına olanak tanıyor.
 
İzinler, eğitimler, bordro, harcamalar, yemek kartı, zimmet ve özlük bilgileri, performans yönetimi gibi birçok konuda çözümler sunan Kolay İK, aylık 49 TL’den başlayan fiyatlarla kullanılabiliyor. 
 
https://kolayik.com/
 
Startup; hem büyüme hem de gelişme özelliklerini taşıyan, farklı projelere ve yeni girişimlere verilen isimdir.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonominin patronaji tamamen dağıldı. İroni yaparak durum mu anlatmaya çalışıyor, yoksa gerçeklerle başa çıkamayınca geleneğe uyup hayâller diyarında mı gezmeye karar verdi; açıkçası bundan emin değilim.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bu yazımızda günümüz endüstriyel süper lig futbolundan uzaklaşıp şu anda sorunlarla boğuşan, Türkiye’nin batıya açılan kapısı Trakya’nın futbol gündeminden bahsedeceğim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Avrupa'daki Türkiye itibarının kötüye gitmesinde Türkiye'deki iktidarın politikaları temel rol oynuyor.
Ülkemizde yapılan barajların ölü hacimleri, faydalı hacimlerinden fazladır.
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay