17.12.2017,18:28
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Veri güdümlü satışlar için, doğru zaman olduğunu düşünüyoruz'
E-ticaret alanında hızlı, güvenli ve stabil çözümler sunan WittyCommerce, Emakina Group ile işbirliğine gittiğini duyurdu.
 
Emakina’nın Brüksel ve İzmir ofisleri üzerinden yürütülecek işbirliğiyle WittyCommerce’ün bilgi birikimi ve uzmanlığı ile yeni çok kanallı sayısal pazarlama stratejileri geliştirilecek.
 
İki şirket çok kanallı sayısal pazarlama konusunda birbirlerini tamamlayacak bir sinerji de yaratmış olacak.
Ayrıca bu işbirliği sayesinde şirketler; SAP Hybris, Demandware, Drupal Commerce, Kentico ve Sitefinity gibi bir dizi ticaret teknolojisinde yüksek değerli kombine pazarlama yeteneklerinimüşterileri için sunabilecekler.
Son olarak anlaşma; Think-Build-Run spektrumunda, temel ticaret platformu ve pazarlama ve iletişim hizmetleri için geçerli olacak.
 
Son yıllarda Emakina, dönüşüm ve gelir kontrolü gibi alanlarda güvenilir bir e-ticaret ortağı olarak öne çıkan bir şirket konumuna yükseldi.
Özellikle Billa, BMW, De Bijenkorf, Lola & Lisa, Tripadvisor ve Rituals gibi şirketler için Demandware kullanarak, zengin dijital ticaret kullanıcı deneyimleri yaratmayı da başardı.
 
WittyCommerce için önemli bir adım
 
Bu işbirliğinin genişleme ve servis kalitesini artırma konusunda da desteği olacağını belirten WittyCommerce Yönetici Ortağı Aytek Ekici, “Emakina ile birlikte web, mobil ve mağaza-içigibi kanallarda zenginleştirilmiş kullanıcı deneyimini daha geniş çapta ve kapsamda, uçtan uca çözüm sağlayacak şekilde büyütmeyi hedefliyoruz.
 
Şu anda gelişmiş arama, izleme ve analitik tarafından yönlendirilen veri güdümlü satışlar için doğru zaman olduğunu düşünüyoruz. Emakina işbirliğimizin de bu doğru zamanda başarılı projeler doğuracağını düşünüyoruz” dedi.
 
Bu işbirliğiyle hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada e-ticaret alanında çok önemli bir adım atıldığınadeğinen Emakina Hollanda Genel Müdürü Geert Rietbergen, “Staratejik iş ortaklığı ile Türkiye pazarı için hedef büyütmüş olduk. Artık daha güçlü ve emin adımlarla yola devam ediyoruz.
 
Yeni iş ortağımız ile her zamankinden daha çok hedef ve sonuç odaklı çalışmalar yürüteceğiz. Optimize ve verimliliği artıracak birinci sınıf çoklu kanal ticaret desteği sunan platformumuz ile pazarda fark yaratacağımıza inancım sonsuz” şeklinde konuştu.
 
WittyCommerce ekibi ile aynı vizyona sahip olduklarına dikkat çeken Emakina Türkiye Genel Müdürü Yoldaş Ertuğrul ise; “Aramızdaki sinerji sayesinde hizmet verdiğimiz kurumların yatırım maliyetlerini hızla geri dönmesi ve online satış gelirlerinin artması noktasında beraber çalışacağız.
 
Ortak hedeflere koşuyor olmamız işbirliğimizin ne denli doğru olduğunun açık bir göstergesi. Müşterilerimiz iki firmanın birlikte sağladığı bilgi birikiminden yararlanmış olacak” dedi.
 
Her sektör için benzersiz iş ortağı
İşbirliği hakkında konuşan WittyCommerce Operasyon Direktörü Gürel Süha Özarar ise; şunları söyledi:
 
“Müşterilerimizin Tier 1 platformlarına entegrasyonu ve büyük veri araçları sunmanın yanında aynı zamanda onlar için en doğru ticaret stratejilerini belirleyerek yönetmeleri konusunda da destek sunuyoruz. Tüm bunları da benzersiz bir alışveriş deneyimi oluşturarak çevrimiçi satışları artırma hedefi çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.
 
Bunu E-bebek, Hepsiburada, Joker ve Koton gibi değerli perakende müşterilerimizle yaptık. Perakende dışında yeni dönemle birlikte artık ulaştırma ve sigorta sektörleri için de çözümler sağlamaya başladık.”
 
Witty Commerce Hakkında;
 
Uzun yıllar boyunca online ticaret alanında uzmanlaşmış ekipleri bir araya getirerek 3 yıl önce yola çıkan WittyCommerce, büyük ölçekli ve küresel e-ticaret projeleri geliştirmekte ve pazar için en iyi stratejileri uygulamaktadır.
WittyCommerce İş operasyonları, strateji geliştirme ve uygulama, pazarlama ve yazılım geliştirme gibi e-ticaretin ve müşteriye dokunan tüm noktalarda çözümler sunmaktadır.
Bu çözümler arasında müşterilerinin tüm BT platformlarını yeniden gerçekleştirmek, online cirolarını hızlı ve sürekli bir şekilde artırmak, dönüşüm hızlarını yükseltmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak yer alıyor.
 
WittyCommerce, müşterilerine rekabet ettikleri pazardaki konumlandırmalarını değiştirecek çözümler sunuyor.
Pazar analizi ve gereksinimlerin belirlenmesinden yazılım ve test aşamasına kadar, e-ticaret projelerinin tüm adımlarında müşterileriyle birlikte çalışan WittyCommerce, gelecek dönemlerde de bu görevleri devam ettirebilecek ekipleri organize edip yönlendiriyor.
 
“Müşterimiz başarılı olursa biz de başarılı oluruz” mottosuyla çalışan WittyCommerce, sorunun değil çözümün bir parçası olmak için hareket ediyor.
 
Deneyimli ve yetkin kadroları ile çeviklik ve kabiliyet konusunda Türkiye'de öncü olan WittyCommerce, İstanbul ve İzmir teknoloji bölgesi ofislerinde, kullandığı ve geliştirdiği çözümlerle ve Türkiye dışında oluşmuş bilgi ve deneyim birikimlerinden faydalanarak müşterilerine doğru hizmeti veriyor.
 
http://www.wittycommerce.com
 
Emakina Hakkında;
 
Emakina Group, Avrupa'daki ilk üç bağımsız tam hizmet dijital ajans grubu arasında yer almaktadır.
Emakina Group acenteleri, müşterileri, çalışanları ve ortakları için olağanüstü kullanıcı deneyimi yaratmaya odaklanan önde gelen yerli ve çokuluslu müşterilere son dijital pazarlama hizmetleri sunmaktadır.
Grup, sekiz Avrupa ülkesindeki 15 büroda çalışan yedi yüz uzman ile başarılı bir dijital dönüşümün anahtarı olan kullanıcı sermayesi yaratan web siteleri, e-ticaret, uygulamalar ve iletişim kampanyaları sunuyor.
Emakina Group, 2015 yılında 70,3 milyon avroluk satış gerçekleştirdi ve Alternext of Euronext Brussels listesinde yer aldı.
 
http://emakina.com.tr/YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Herkes istihdam meselesine takılmış durumda. Hatta şu an TOBB üyelerinden artı 2 istihdam istendi.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Yüksek enflasyon dönemlerinde işletmeleri bekleyen büyük tehlike...
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
Barajlarımızın faydalı hacimlerinin yüzde 90’nı asla görev yapmaz, yapamaz. Yani ihtiyacın on misli baraj yapılmıştır’ demişim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?