18.10.2017,01:22
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Güçlü ve cesur tasarımlarıyla; Loda Mobilya 'CNR İMOB' fuarında
Modern ve yalın tasarımlarıyla yaşam alanlarını daha keyifli hale getiren Loda Mobilya, Türkiye’nin yabancı vizyona ve uluslararası rekorlara sahip tek fuar kuruluşu olan CNREXPO’nun düzenlediği CNRİMOB fuarına katılıyor.
 
Avrasya’nın en büyük uluslararası fuar merkezi olan CNREXPO, İMOB İstanbul fuarı ile Türk mobilya sektörünün öncü markalarını ağırlayacak.
 
Yurt içi ve yurt dışındaki toplam 7 mağazasıyla müşterilerine ulaşan Loda Mobilya, 24-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda, 5. Hall’de yerini alarak yeni koleksiyonuna ait en seçkin tasarımlarını ziyaretçileri ile buluşturacak.
 
“Mobilya sektörünün kalbi İstanbul’da atacak”
 
İstanbul İMOB Fuarı’nın mobilya sektörünün kalbi olduğunu belirten Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; “İmob dünyada yükselen fuarlar arasında yerini aldı. Burada sektör liderlerine ciddi iş düşmektedir. Hem tasarım hem de üretim kalitesi arttıkça mobilya fuarları yabancı müşteri gruplarının dikkatini daha çok çekmeye başladı. Kısa zamanda Türk mobilya sektörü olarak çok yol kat ettik.
 
Üretim, pazarlama, tasarım satış gibi kanallarla tüketicilerine ulaşan firmalar uluslararası marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Sektörümüz gerek insan kaynağı gerekse ileri teknoloji makine donanımıyla güçlü durumda ve sürekli yeni üretim sahaları açılıyor” dedi.
 
“Mobilya sektöründe Avrupa’nın arka bahçesi konumundayız”
 
Davut Karaçak ayrıca; “Türkiye olarak hem Ortadoğu hem de Türki Cumhuriyetlerine çok hızlı ulaşım sağlayan ve ciddi kontaklara sahip avantajlı ülke konumundayız.Gerek yurt dışı fuarları gerekse yurt içi fuarlarında ciddi başarılar elde ediyoruz.
 
Biz Loda Mobilya olarak, 2007 yılından bu yana aralıksız olarak fuarlara katılıyoruz ve bu fuarlarda ciddi iş bağlantıları gerçekleştiriyoruz. Bu yıl ki hedeflerimiz öncelikle 5 ila 10 yeni bayilik vermek. Özellikle yurt dışında hatta Avrupa pazarında takip ettiğimiz ülkelere bayilik vermek istiyoruz” diye belirtti.
 
Yemek odasından, yatak odasına, TV ünitesinden, koltuk takımı ve tamamlayıcı ürünlere kadar müşterilerin ihtiyaç duyabileceği her mobilya ürününü kendi özgün çizgisiyle sunan Loda Mobilya, fuarda; 5.Hall’de ziyaretçilerini karşılayacak. 
 
www.loda.com.tr
 
 
 
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonominin patronaji tamamen dağıldı. İroni yaparak durum mu anlatmaya çalışıyor, yoksa gerçeklerle başa çıkamayınca geleneğe uyup hayâller diyarında mı gezmeye karar verdi; açıkçası bundan emin değilim.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bu yazımızda günümüz endüstriyel süper lig futbolundan uzaklaşıp şu anda sorunlarla boğuşan, Türkiye’nin batıya açılan kapısı Trakya’nın futbol gündeminden bahsedeceğim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Avrupa'daki Türkiye itibarının kötüye gitmesinde Türkiye'deki iktidarın politikaları temel rol oynuyor.
Ülkemizde yapılan barajların ölü hacimleri, faydalı hacimlerinden fazladır.
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay